מחר בערב תמשיך תחרות האירוויזיון עם חצי הגמר השני, שיתקיים בגני התערוכה בתל אביב. הערב נערכה החזרה הגנרלית לאירוע הגדול, שיהיה משודר בפני מאות מיליוני צופים ברחבי העולם ויסגור את רשימת המשתתפים של אירוע הגמר.

18 המדינות שהופיעו היום על הבמה, לפי סדר השירים בחצי הגמר השני, הן ארמניה, אירלנד, מולדובה, שווייץ, לטביה, רומניה, דנמרק, שוודיה, אוסטריה, קרואטיה, מלטה, ליטא, רוסיה, אלבניה, נורווגיה, הולנד, מקדוניה הצפונית ואזרבייג'אן.

במהלך הביצוע של הזמר השוודי, ג'ון לנדוויג, נרשמה תקלה במתקן התאורה, מה שגרם לעצירה של החזרות. בהמשך תקלה נוספת בתאורה הובילה להפסקה בחזרות של הזמרת ממקדוניה הצפונית.

בשונה מחצי הגמר הראשון, שנפתח עם הופעה של נטע ברזילי ללהיט "TOY", חצי הגמר השני לא יפתח עם קטע אמנותי וביצועי המשתתפים יתחילו מיד לאחר הצגת המנחים.

מי שיופיעו בזמן ההצבעות עם קאבר לשיר "A Million Dreams" מתוך הסרט "The Greatest Showman" הם חברי ההרכב הישראלי "שלוה", שהתחרו בעונה האחרונה של "הכוכב הבא לאירוויזיון" ופרשו לקראת סיום התכנית. החזרות של הלהקה הופסקו גם הן בגלל בעיות בצילומים. 

בין המתמודדים הבולטים שעלו היום לחזרה אחרונה על הבמה לפני הערב הגורלי, אפשר למצוא את הזמר ההולנדי דאנקן לורנס, שבמשך חודשים שולט במקום הראשון בטבלאות ההימורים עם שירו "Arcade" ונחשב למועמד המוביל לניצחון השנה בתחרות. 

מול לורנס יתמודדו בין היתר גם שני המתחרים הגדולים שלו בטבלאות ההימורים: הזמר השוודי לנדוויג וכוכב הפופ הרוסי סרגיי לזרוב. הנציג הרוסי שרד במשך חודשים בשלישייה הראשונה בטבלאות ההימורים, אך אמש הוא הידרדר למקום הרביעי בעקבות עליה של המתמודדת האוסטרלית, קייט מילר היידקי, אחרי הופעתה בחצי הגמר הראשון.