ירון אילן אירח בתכניתו 'מנטה עם ירון אילן' את בן-אל תבורי, הנצר השלישי במשפחה המוזיקלית המפוארת. בן-אל שקפץ וזע בלי מנוחה, הפריע לירון לבצע את עבודתו: "עוד לא נולד השדר שיכול לראיין אותך, צריך לדבר 'בן-אלית כדי להתמודד איתך", צחק ירון ומיד נזכר בימים בהם משפחת תבורי כיכבה על מסך הטלוויזיה בתכנית הקאלט התבורי'ס: "אני זוכר שבאתי לצילומים, ואתה לא יכולת לשבת שניה אחת, עולה ויורד, והטרפרמנט הזה מתאפיין גם בשירים שלך".

"אבא שלי טועה"

לפני מספר תכניות התארח שימי תבורי באולפן, וסיפר לירון כי הוא אינו מתחבר לסנגון הקריירה שבחר לעצמו בן-אל: "מה שהבן שלי בן-אל עושה אני לא אוהב וזה לא לטעמי". במשפחות אחרות אמירות שכאלו היו יכולות לגרום לפיצוץ גדול, אך לא כך אצל התבורי'ס.

 "אני חושב שהשירים שלי ילדותיים, תקשיב למילים ותבין", הודה בן-אל, אך נראה כי הוא אינו רואה בכך טעם לפגם, "אני ראיתי את התכנית כשאבא היה כאן, ושמעתי את מה שאבא אמר על המילים של השירים שלי, ואני לא חושב שהוא צודק, כי כל אחד מתחבר למילים של השיר שלו, מילים זה אופי". סיכם בן-אל ומיד ניצל את הבמה כדי לחשוף לראשונה חדשות חמות מבית המשפחה: "יש לי סקופ בשבילך ירון, בקרוב אני מוציא דואט עם אבא, בעזרת השם".

ירון ציין בפני בן-אל כי מכל ששת האחים הוא הכי דומה לאבא שימי, גם חיצונית וגם בגוון הקול, ובן-אל בתגובה הוכיח כי יש דברים בגו, וביצע באולפן את השיר 'לילה בלי כוכב' של אביו, תוך שהוא מחקה אותו במדויק. ולא די בכך! בן-אל הפליא ביכולות הקומיות שלו והעניק לנו חיקויים נוספים של ליאור ונרקיס ושל מושיק עפייה. היה מצחיק!

'מנטה עם ירון אילן', ימים א'-ד' 10:00-12:00, בערוץ 24 ובאתר mako