יצאתי מהארון בגיל 15, וברגע שאני ידעתי מי אני, טרחתי שכולם ידעו" כך מסכמת הזמרת שורטי את היציאה שלה מהארון. הזמרת התארחה אמש (ג') בתכנית נשים גדולות בהנחיית נרי ליבנה, אודיה קורן והילה אלפרט וסיפרה לבנות על היציאה מהארון, הסגנון המוזיקלי החדש שאימצה ועוד.

"אני אוהבת לגוון ולחדש – עשיתי היפ הופ, עכשיו אני עושה דברים גם אחרים. כאומן אני לא מוצאת מקום להתעסק בפוליטי – לדעתי זו צביעות בתור אומן. אני נוגעת בדברים אישיים וחברתיים שנגעו לי." אומרת שורטי. בהמשך מתייחסת הזמרת לחיבור עם הקהל ונטיות מיניות: "אני חושבת אמן שבוחר להיות בעיניים של הציבור צריך להיות אמיתי, כנה עם הקהל. כשאתה נוגע בחיים של אנשים – כמו שלדעתי המוזיקה עושה – אתה חייב לקחת סיכון ולתת מעצמך".

"לאמנים בתחילת דרכם יש פחד שלא יעברו פלייליסט, הם רוצים לרכוש את אהבת הקהל. אותי זה לא מפחיד, ואף פעם לא הפריע – באלבום הראשון עשיתי את זה בכל הכח. אני חיה את המוזקה, באה מהמוזיקה, התחלתי מאהבה אמיתית." מסכמת הזמרת.

צפו בראיון המלא, בו היא גם מדברת גם על האובססיה שלה לנקיון, ההורים שלהף והפסיכיאטר שלה שעזר כשעברה את התקיפה המתוקשרת לפני שנה, ומשתתף באלבום החדש.

נשים גדולות ימים א'-ה' בשעה 16:00 בערוץ 24 ובאתר mako

 >> גואל למרגול: תתמקדי במחאה ולא בפוליטיקה

>> רן מתנצל: השתכרתי ואכזבתי את דנה