קובי אפללו הצטרף לפרויקט 'עיר ללא אלימות', של המשרד לבטחון פנים, ובמהלכו ביקר במרכזים המוזיקליים הפועלים ברשויות המקומיות, ובהם מקבלים בני נוער הזדמנות לפתח את הכשרונות המוזיקליים שלהם. "זאת תכנית מאוד מיוחדת שמקנה לבני הנוער חדרי חזרות, ציוד הגברה וכל מה שהם צריכים כדי להתאמן", הסביר אפללו.

בשבועות האחרונים הגיע אפללו לאולפן 'כוכב נולד בצהרים', וסיפר על הפרויקט המבורך, בסדרת כתבות אשר תיעדה את המפגש עם בני הנוער. הפעם התלווה צוות הצילום אל הביקור במרכזי המוזיקה 'הגלריה 29' בכפר סבא, 'הבית הסגול' בשוהם וכן במרכז המוזיקה 'מקלט 11' באריאל.

הצופים בבית נמסים מהתרגשות

אפללו כתב והלחין שיר מיוחד לפרויקט בשם 'שליחי המוזיקה', אותו ביצעו נערים ונערות המשתתפים בפרויקט, "גילינו שם כשרונות אדירים, ותראו בקליפ את הזמרים שיצאו החוצה", סיפר אפללו והציג בהקרנת בכורה טלווזיונית את הקליפ המרגש שסיכם את החוויה.

בסיום הקרנת הקליפ אפללו היה עם דמעות בעיניים: "אני כל כך גאה! הם כאלה מדהימים!", אמר בהתרגשות, "כל אחד מהילדים האלה הוא אוצר". לא רק קובי התרגש מהצפייה בקליפ, במהלך השידור התקבלו באולפן תגובות נרגשות: "אני מקבל מסרונים מאנשים שנמסים בבית", סיפר אלירז שדה, מנחה התכנית.

לפרטים נוספים על הפרויקט היכנסו לעמוד הפייסבוק של 'עיר ללא אלימות', או בקרו באתר הפרוייקט.

>>>צפו בכתבה הראשונה בסדרה: מרכזי המוזיקה 'ביט בוקס' בנהריה ו'נוער מיוזיק' במגדל העמק.

>>>צפו בכתבה השנייה בסדרה: מרכז המוזיקה 'בלאנ' בראשון לציון ומרכז המוזיקה 'גולני' ברמלה.

>>>צפו בכתבה השלישית בסדרה: מועדון 'סברס 88' בדימונה, מועדון 'הצוללת האדומה' בקרית אונו ומרכז המוזיקה 'ווליום' בצפת.

>>>צפו בכתבה הרביעית בסדרה: מרכזי המוזיקה 'נענע' בנצרת עילית ו'מיוזיק בונקר' בחדרה.

'כוכב נולד בצהרים', ימים א'-ד' 14:00-16:00, בערוץ 24 ובאתר mako