רגע לפני הגמר הגדול, הפיינליסט איתי שגב מגיע לאולפן 'קותי בחדר האחות', ופותח את הפה על כל מי שהתריסו נגדו: "אני לא ראוי? מה לא ראוי? אני הגעתי לגמר", התעצבן שגב, "מי קובע מה ראוי ומה לא? מי קובע את הערכים של המשחק?".

במהלך העונה נאמר על איתי כי הוא "חנפן" ועושה מהלכים רק כדי שאחרים יחבבו אותו. בולטת מכולם הייתה הפעם שבה בחר שגב באיתי תורג'מן שיבוא איתו ליום כיף, למרות היחסים הקרירים שהיו ביניהם. קותי לא הסס ומיד פתח את הנושא: "אז מה המצב בינך לבין תורג'י?" שאל קותי ועבד על שגב כשסיפר שתורג'י ממתין על הקו בהפתעה. שגב נרתע מהרעיון ומיד אמר: "אני לא מעוניין להעלות אותו על הקו, אין בנינו כלום ולא יהיה בינינו גם", קבע שגב והסביר את ההבדל בין הדמות שהיה על האי לבין האיש האמיתי שהוא בחיים: "איתי האמיתי לא אוהב את תורג'י".

אם בוקי היה מגיע לגמר הוא היה לוקח

קותי תהה מדוע שגב בישורת האחרונה של המשחק בחר ללכת עם הבנות אנה וענת ולא ליצור חזית נגדן ביחד עם בוקי נאה, ושגב ענה במהירות כי הכל היה ממניעים אסטרטגיים: "אין אפס, בוקי הוא חביב הקהל, כולם חולים עליו", הסביר, "אם בוקי היה עולה לגמר לא היה לי מה לבוא לירושלים, כולם היו מצביעים לו".

למרות האהבה הגדולה כלפי בוקי, כולנו זוכרים את סיפור גניבת הפסלון שהסעיר מדינה שלמה, וערער את יסודות המשחק. למרות השורדים האחרים שחשבו כי מדובר בחצייה של קו אדום, שגב שצבר לא מעט שעות טיסה כאיש טלוויזיה מאמין כי מדובר ברגע טלוויזיוני נדיר: "אחד הצעדים הגאוניים שנעשו בתולדות השרדות. חבר'ה, קצת פרופורציות. כל עוד לא פוגעים פיזית בבנאדם, מותר הכל".

'קותי בחדר האחות', ימים א'-ד' 12:00-14:00, בערוץ 24 ובאתר mako