קותי סבג הצהיר לא פעם על הערצתו הגדולה למלך הבלתי מעורער של הזמר הים-תיכוני, זוהר ארגוב. היום התרגש קותי לארח בתכניתו 'קותי בחדר האחות', את חברו הקרוב של זוהר ארגוב, אביהו מדינה, שסיפר על האיש מאחורי האגדה.

"אנשים מעדיפים לדבר על הדברים השלייליים של זוהר ולא על החלקים האיכותיים שלו", סיפר אביהו בעצב ואף רמז בהתרסה עד כמה עולם הזמר המזרחי ריק בלעדיו: "הוא לא היה לוקח סתם טקסט דבילי, הייתה לו המון אינטליגנציה בהבנה של המילים".

"אנשים יודעים שזוהר היה זמר גדול, שהיה נרקומן שהתאבד וזהו". התלונן קותי וסיפר על חלומו הגדול להפיק סרט על האליל שלו, זוהר ארגוב, שיהיה שונה מכל מה שאנחנו מכירים: "זה יהיה סרט עליו אבל בלי לגעת בנושא של הסמים", הסביר, "אני רוצה להראות את הצדדים האמיתיים של זוהר, את הקשר שהיה לו עם הבן שלו בלי הנפילה". אביהו לעומת זאת לא התרגש מהרעיון וציין כי "הקהל של ימינו מחפש רק צהוב, אם תספר על ההבנה העמוקה שהיתה לו את אף אחד זה לא יעניין".

לסיום ניסו השניים להתחקות אחר הסיבה האמיתית שהובילה את זוהר ארגוב אל סופו המר, וקותי נימק את עמדותיו ממקום שהוא מכיר מקרוב: "קשה להתמודד עם ההצלחה שבאה לך בבום, יש אנשים שהולכים למקומות שיחזקו אותם, כמו שזוהר הלך לסמים". אביהו הסכים בכאב עם הדברים, וכמי שהיה קרוב לזוהר ברגעי השפל הקשים סיכם: "יש כאלה שמשתגעים מהאהבה בכמויות. אפילו שזוהר היה מוכשר וזמר ענק, הוא לא היה בנוי לספוג את כמויות ההערצה האלו".

'קותי בחדר האחות', ימים א'-ד' בשעה 12:00, בערוץ 24 ובאתר mako