"אייל גולן יותר טוב מזוהר ארגוב". את ההצהרה השנויה במחלוקת הנ"ל הוציא אביהו מדינה היום בשידור חי בתוכנית הרדיו של ירון אילן, שהועברה בשידור ישיר גם בערוץ 24, "לדעתי, גם מבחינת הכישרון שלו, היכולות שלו -  הוא יותר טוב ממנו".

מדינה אמר את הדברים במסגרת דיון מעמיק על הז'אנר, ואף הוסיף הסברים לקביעה- שבוודאי תרתיח רבים. "יש לו נתונים יותר טובים משל זוהר ארגוב", הוא פסק, אבל סייג - "הגישה שלהם לחיים, לשירה- אלו שתי גישות שונות לגמרי", הוא הסביר, וסיכם באינטרפרטציה אישית - "זוהר ארגוב שר מהמטבח , אייל גולן שר מהסלון. זה כל ההבדל ביניהם". עוד הוסיף מדינה כי הוא גאה ומאושר מהצלחתו של גולן.

הזירה הים-תיכונית מלאה בעת האחרונה, על רקע הגאות המסחרית בה וזכרו של זוהר ארגוב, בהצהרות והשוואות למיניהן, לעיתים קרובות שנויות במחלוקת ומעוררות ויכוחים סוערים בין אוהדים. בין היתר, אייל גולן בעצמו הצהיר שהזמר ישי לוי עולה בעיניו על זוהר, עופר לוי הכריז לאחרונה כי "משה פרץ וקובי פרץ הם לא זמרים", ואפילו בן-אל תבורי, בנו של שימי תבורי, קבע רק השבוע שהוא "בליגה של משה פרץ ואייל גולן". עם זאת, מדינה נחשב לא רק דובר מפוכח ומבוקר יותר של הענף מעופר לוי או בן אל תבורי, אלא גם כעין "סמכות עליונה" בנושא