בנות "יפה לך" מתרגשות לקראת האירוויזיון הממשמש ובא, ולא מקפחות אותו בתוכניתן המשודרת מן האולפן השקוף של ערוץ 24 בירושלים. אתמול, למשל, הן התלבשו על שירי האירוויזיון האהובים עליהן, וכל אחת בצעה שיר  בליווי להקת הבית החביבה, "זבוב עם גרוב". הבחירות נותרו כולן בתחומי הסבנטיז, ימי התום של שלושת הגרציות. התוצאות, כמובן, לפניכם.

דצה בכוורת

אורנה, שבעצמה זכתה במקום השלישי באירוויזיון ב-1991 (שבדיה לקחה, עם הצליינית קרולה) עם משה בעלה דאז והשיר "כאן" שכתב להם עוזי חיטמן, הלכה על "נתתי לה חיי", שלהקת "כוורת" בצעה באירווזיון 1974 (פעם שנייה שישראל השתתפה בתחרות) שנערך באנגליה, והגיע למקום השביעי.

אמדורסקית בשפת ה-ב'

מיכל, שמעולם לא צלחה את מחסום הקדם אירוויזיון ואפילו הרביצה בו פשלה בשידור חי ובצעה את שירה מהתחלה- הסתערה על אילנות גבוהים והביאה אותה ב"אבניבי", השיר של יזהר כהן שהביא את האירוויזיון לירושלים בפעם הראשונה בתולדות האומה, בשנות 1978.

חזיזה על שלמה

ואילו שרון חזיז, הסולידית שבין השלוש, הלכה על "את ואני", השיר שביצע שלמה ארצי ב-1975 בשבדיה והגיע למקום ה-11. חזיזה נראתה במיטבה ולא פחדה לתת בראש עם טונים גבוהים עד רועמים, מה שהשתלב נהדר עם נטיותיהם הטבעיות של חברי ה"זבוב".

בונוס חריף

וכבונוס, למבצעת המצטיינת, או משהו כזה, הגיעה לאולפן להקת "סטלה חריפה", והרעיפה ביצוע לשירה המהפכני המהווה מחווה נרגשת למנחה הברונטית של "יפה לך"- "תפסיקי להזיז את לא שרון חזיז". שרון לקחה את זה יפה ולא הפסיקה להזיז כל השיר, ובשלב כלשהו גם האמדורסקית הצטרפה לפיזוזים. לזה קוראים דוז פואה