כרטיסים זוגיים לדודו אהרון בנוקיה
דודו אהרון זמר השנה (צילום: יוסי צבקר)
דודו אהרון זמר השנה | צילום: יוסי צבקר

הכרטיסים למופע של זמר השנה דודו אהרון בהיכל 'נוקיה' ביום ה' הקרוב, 23.12, אזלו מראש, אבל יש לכם סיכוי להגיע לשם: 10 כרטיסים זוגיים ימתינו לעונים נכונה הראשונים על החידה - בקישור שפה למטה. ורגע לפני שהוא כובש את ההיכל, ערוץ 24 מביא אליכם בשידור חי את ההכנות למופע: משדר חגיגי בהנחיית ירון אילן מלווה את הכוכב, שחוגג את יום הולדתו ה-26 באותו יום, בשעות שלפני המופע. זה אומר  ראיון  אישי ומרגש  עם דודו, חשיפת שמות השירים שיבצע, ראיונות עם מעריצים ובני משפחה, ביקורים של מפורסמים  והפתעות נוספות.

ורק כדי לרענן את זכרונכם לגבי הכוכב- דודו אהרון  הוא הזמר הצעיר ביותר שזוכה להשתלט על היכל נוקיה, אחרי שכבר הוכתר כזמר הצעיר ביותר שכבש את קיסריה;  אייל גולן היה הזמר שהתארח בבר המצווה שלו; הזמר משה פרץ והכדורגלן ברק יצחקי הם חבריו הטובים ביותר; עד היום הוא הוציא שלושה אלבומים - "אהבה ראשונה" , "הכל זה מלמעלה" ו"מילים פשוטות"; דודו מקפיד מאוד על סידור השיער שלו, ומבקר לפחות פעמיים בשבוע אצל הספר; ולשירו "תגידו לה" אשר זכה בתואר שיר השנה,  יש למעלה מ-4 מיליון וחצי צפיות ביוטיוב.

לא מספיק לכם? אז לגבי ההופעה: מדובר, כאמור, במופע ענק של כ-20 נגנים, שיכלול את כל להיטיו הגדולים של הזמר כמו גם את הסינגל החדש 'לא יפריד בינינו'; שבוע לפני המופע הוא כבר הוכרז כ'סולד אאוט', ובעקבות הביקוש מקיים אהרון מחווה למעריציו - מופע אקוסטי נוסף עוד באותו ערב עבור מעריציו ב'הילטון מגה בר' - מופע ראשון מסוגו עבור אלה שלא הספיקו לרכוש כרטיסים.

אהרון סוגר שנה מוצלחת במיוחד בקריירה שלו, שהחלה ביום הולדתו ה-25 בהופעה בהיכל התרבות, המשיכה בצמד הופעות מלאות בקיסריה ושרשרת להיטי רדיו, הגיעה לשיאה בזכיה בתארי 'זמר השנה' ושיר השנה ('תגידו לה'), ומגיעה כעת אל פרקה עם המופע הגדול בהיכל נוקיה. לאורך היום כולו תוכלו ליהנות מהכוכב ופועלו בערוץ 24: 'זמר חתונות', 'בבית של', 'משאל רחוב', 'הכל עד לכאן', 'משאל רחוב' והתוכנית של אלירז - כולם בכיכובו של הזמיר מעקרון.

כרטיסים זוגיים לדודו אהרון בנוקיה

ההכנות למופע של דודו אהרון, יום ה' 23.12 ב-19:00, ערוץ 24