אין תמונה
קליפ צעיר 2011

במאים ויוצרי קליפים כמו אדם סנדרסון (זוהי סדום), תומר בהט, עמית עיני, קובי פליישמן וברק סתיו, הם רק חלק מרשימת היוצרים שהחלו את דרכם המקצועית כזוכים בפרסים שונים בתחרות קליפ צעיר ע"ש אורי סונין במהלך 14 השנים האחרונות.

>> רוצים להשתתף? לחצו לקבלת כל הפרטים

אין תמונה
קליפ צעיר 2011

גם השנה ממשיכה התחרות לעודד יוצרים צעירים בתחום הוידאו-קליפ. בתחרות משתתפים יוצרים בגילאי 15 עד 21, מכל הארץ, דרך מסגרות חינוכיות או באופן עצמאי. בפרויקט המיוחד הזה שותפים לאורך השנים, בנוסף לבני משפחתו של אורי ז"ל, סינמטק תל-אביב, עיריית תל-אביב וערוץ המוזיקה 24. הפרס הראשון השנה יעמוד על 8,000 שקלים, מתנת חברת "שטראוס", שמלווה גם היא את התחרות מראשיתה.

אין תמונה
הפרס הראשון - מתנת מילקי שטראוס

בקליפים שעולים לגמר ניתן יהיה לצפות באתר mako ובערוץ 24 במשדר מיוחד ושם גם יוכלו הצופים להצביע עבור קליפ "חביב הקהל". ערב הגמר של "קליפ צעיר" יתקיים בסינמטק תל-אביב ביום חמישי, 29 בדצמבר בשעה 18:00.

בועדת השופטים יושבים נציגי ערוץ המוסיקה, נציגי תעשיית הקולנוע והטלוויזיה, מוסיקאים, נציגי אקו"ם, נציגי המשפחה וזוכי התחרות מהשנים הקודמות.

כזכור, תחרות קליפ צעיר נוצרה כדי להנציח את היוצר הצעיר אורי סונין ז"ל שהלך לעולמו ביולי 97 לאחר שחלה בלוקמיה בגיל 20. התחרות משמרת את רוחו של אורי שבעצמו יצר קליפים, צילם, ערך, ביים, שר, ניגן, כתב והלחין. המשפחה לקחה על עצמה להמשיך בדרכו ולעודד יוצרים צעירים להמשיך בדרך שבה אורי היה בוחר לו חי היום.

לפרטים נוספים ניתן לפנות למפיקת התחרות, מעיין ברט clip.young@gmail.com

 >> כל הפרטים להשתתפות בתקנון