חיים משה מתקאמבק לחלוטין, אין מנוס מלהודות. ובתור הוכחה, הוא הגיע לתוכנית של גל ומרגול באולפן השקוף של ערוץ 24 מנתניה אתמול והביא אותה בראיון אלגנטי, פלוס ביצוע לשיר החדש שלו "איך שבאת". זה כלל התרפקות על זכרונות מהאייטיז, פרגונים באווירה ביתית למרגול ("אמרת מרגול, אמרת ב.מ.וו.") וגם תשבוחות אינספור לסגיב כהן, הזמר- יוצר הים-תיכוני-לייט שכתב למשה את "איך שבאת". אז אוחובסקי סיפר שהוא פגש את סגיב במקרה השבוע, וזה האחרון הבטיח לו להגיע לתוכנית. מרגול ישר קיבלה אגו-קריז וצעקה עליו שהוא אולי צריך הבטחות, אבל היא פשוט אומרת לסגיב "בוא" והיא רק רוצה לראות שהוא יעיז להמרות את פיה. אוחובסקי בתגובה התחיל ליילל שמרגול משפילה אותו ומלבינה את פניו ושגם בני משפחתו מסמסים לו חזור וסמוס את הטענות הנ"ל.

מרגול תחקרה את חיים מה הוא מעדיף לשיר- את הים-תיכוני-לייט שהפך אותו לכוכב גדול בתקופת "סיבה למסיבה", או את ה"מזרחי הארדקור" שבו הוא מתמחה, כהגדרתה. לא הייתה לו תשובה ברורה, אבל די מהר הוא פצח בזמר ערבי ספונטני שרומם את רוחה של מרגול את כדי הצטרפות אליו. היה תענוג, וזה עוד כלום לעומת הספיישל-חיים-משה שייערך בשבוע הבא ביום ב'- החפלה השבועית של האולפן השבועי בנתניה, בה יציינו 35 שנות יצירה וקריירה, עם אורחים מיוחדים: אביהו מדינה, יואב יצחק, רון שובל- ושיאו של הערב: הופעה חיה באולפן השקוף של כל הלהיטים הגדולים. ובינתיים, קבלו את הקטעים האמורים.

התוכנית של גל ומרגול משודרת, אם אתם צריכים תזכורת, מדי יום א'-ד' ב-13:30 במסגרת שידורי האולפן השקוף של 24, המועברים בשידור חי גם פה באתר mako