חתונה יובל שרף ושלומי שבן (צילום: ראובן שניידר)
שלומי ויובל: והכל התחיל כאן אצלנו בערוץ 24 | צילום: ראובן שניידר

האומן המוערך שלומי שבן ואישתו השחקנית המצליחה יובל שרף, הם אחד הצמדים הכי חזקים בביצה המקומית, ומסתבר שהכל התחיל כאן אצלנו בערוץ 24. שבן התארח בתכנית האירוח המוזיקלית היומית של גל אוחובסקי, פסקול חיי, וסיפר על הג'ינג'ית שהסעירה את ליבו.

"איפה הכרת את אישתך?", שאל גל את שלומי שמיד השיב תשובה מפתיעה: "האמת שממש בערוץ הזה, פתחתי טלוויזיה יום אחד וראיתי תכנית בשם 'מיי מגזין', וראיתי שם ג'ינג'ית נעימת מראה, עוד לא הכרתי אותה אבל סימנתי אותה", שיחזר שלומי בהתרגשות, "היא מצאה חן בעיניי, קצת רחרחתי, ובסוף היא באה להופעה שלי. מישהו לחש לה שאני מתעניין בה".

יקיריי הפפארצי: "זה רוב הזמן נעים"

ואכן, מאותו רגע מאחורי הקלעים, הפכו השניים לזוג מובהק ואהוב במיוחד על צלמי הפפרצי. "היא צעירה ממני בכמעט עשור, ובהתחלה זה לא נראה חומר לחתונה, במיוחד לא מצד הסביבה. אני בכלל אל ידעתי מה אני מחפש אז", הסמיק שלומי, "פגשתי בחורה שמצאה חן בעיניי". "החיבור שלכם ביחד הפך אותכם למותג, אתם זוג מאוד מסוקר", הקשה אוחובסקי, "זה הופך לסוג של עבודה?".

"אנחנו נזהרים, לא רוצים להפוך לזוג מקצועי", הסביר שלומי את המציאות התקשורתית עימה הוא מתמודד בכל יום מחדש, "אנחנו משתדלים לא להתראיין יחד, אנחנו לא עושים קמפיינים ביחד. היא שחקנית ואני מוזיקאי ועניין הפאפרצי הוא בסדר. להגיד שזה קשה זה נורא מצחיק", השיב שלומי ובן רגע ניפץ את המיתוס, "אנשים מדברים על זה ממקום נורא, אבל זה רוב הזמן נעים".

>>פספסתם? כל הפרקים של 'פסקול חיי' מחכים לכם באתר לצפייה ישירה

'פסקול חיי', כל יום בשעה 23:00, בערוץ 24 ובאתר mako