ריקי גל - נערת רוק
כבר לא נערת רוק?

בתכנית 'פסקול חיי' בהנחיית גל אוחובסקי, המשודרת מדי ערב, מתארחים אומנים ויוצרים שונים אשר מספרים על התחנות המוזיקליות שעיצבו את חייהם לאורך השנים. הפעם מתארח אחת מנערות הרוק הכי פרועות שידעה מדינתנו הקטנה, שנראה כי כמו יין טוב היא רק משתבחת עם השנים. מדובר בלא אחרת מאשר ריקי גל.

סקס סמים ואלכוהול?

"השיא של הרוקנרול זה החיים על הקצה", פצח אוחובסקי, "את חיה על הקצה?", תהה. "בהחלט!", פסקה גל שמיד נדרשה להסביר. "זה פחות ופחות. כי הרעיונות שהיו לי בשנים הראשונות שהתחלתי להצליח הם היו מאוד חזקים, והיום כבר פחות", סיפרה ריקי בטון יותר מפויס".

"ומה לגבי סמים, אלכוהול, סקס?", שאל גל. "לא זה ולא זה ולא זה", ענתה ריקי ונימקה: "זה לא אטרקטיבי כל כך. אתה רוצה למשוך ממני עניין אטרקטיבי ואני אומרת שלא. יש איזשהו בלאנס כזה שאני כל כך אוהבת ספרים וכלכך אוהבת להאזין למוזיקה ואת השקט שלי עם עצמי".

ומה לגבי פרשת הקוקאין?

אוחובסקי, שידוע כמראיין שלא מתפשר, שם את כל הקלפים על השולחן ושאל את השאלה הקשה שרבים לפניו התביישו לפתוח: "את אחד האנשים היחידים שאני מראיין בתכנית הזאת ואני יכול להגיד בריאיון איתם את המילה קוקאין בלי לומר 'אוי וואי סליחה ששאלנו'", אמר גל וריקי הסכימה עימו: "אני שרתי על זה הרבה לפני שהכרתי את זה".

האם מדובר בהכרזה רשמית? ובכן, אוחובסקי ניסה בכל זאת להוציא הודעה מצד ריקי: "לכן אני אומר, כשאומרים רוקנרול זה מה שחושבים עליו. סמים זה הדימוי, קרץ אוחובסקי. "תשמע, אנשים נורא רומנטיים. נורא כזה פנטזיונרים, נורא אוהבים להגזים", הסבירה ריקי, "ואם הסיפור לא בא להם ישר לבטן בהגזמות נוראיות אז הם לא מסופקים". "והנה סיפקנו להם", סיכם אוחובסקי.

>>>פספסתם? כל הפרקים של 'פסקול חיי' מחכים לכם באתר לצפייה ישירה

'פסקול חיי', כל יום בשעה 23:00, בערוץ 24 ובאתר mako