מיליון שבע מאות חמישים וארבעה אלף מאתיים תשעים ותשעה שקלים חדשים- או בקיצור 1.75 מיליון ש"ח- זה גובה הסכום שנאסף בסיכומו של יום התרומות הענק שנערך באולפן החם של ערוץ 24 עם ארגון "לתת" בהנחיית אייל גולן.

במשך היום כולו נאספו ובאו מיטב אומני ובדרני ארצנו לדיזנגוף סנטר, שם הצטרפו לאייל בשפע שירים וביצועים, קטעים מיוחדים- ובעיקר פניה אל הלב שלכם. ואתם נעניתם, ועוד איך: 175,430 - זה המספר הרשמי של ארוחות החג שיסופקו למשפחות נזקקות בזכות הסכום הגדול שנאסף.

מי לא היה שם: בנות "יפה לך" אורנה דץ, מיכל אמדורסקי ושרון חזיז ביצעו כל אחת שיר של הגולן; אמנים רמי דרג הגיעו וביצעו, עם גולן ולחוד, ממיטב הרפטואר שלהם ושלו. בין היתר, ארקדי דוכין ביצא עם אייל את "אלוהיי"

ים של כוכבים בסנטר

בין האמנים והבדרנים הרבים שנהרו לאולפן: אלי יצפאן, מרגול שרקדה עם אייל, חיים רביבו שהגדיל לעשות ואף ביצע שיר עם גולן, עידן יניב שאף הוא פצח בדואט עם מנחה יום ההתרמה. גולן הופתע והתרגש לגלות עד כמה נרתמו ותרמו האמנים והדרנים שהגיעו לאולפן החם.

תרומות ענק הוסיפו להגיע במשך היום: חברת "יוניליבר" תרמה חצי מיליון ש"ח, וכמוה גם "תנובה"; "קו צינור אשקלון-אילת" תרמה מאתיים אלף שקלים, ואיש העסקים יקיר שעשוע עלה על הקו ונידב 18 אלף שקלים. אמנים נוספים שהגיעו במהלך היום לאולפן היו ישי לוי, טריפונס, מישה קירקילן, דודו פישר ורבים נוספים

אין תמונה
מכירה פומבית. גולן על פחית קולה

הייתה גם מכירה פומבית של פחית קוקה קולה עליה מתנוססות דמותו וחתימתו של גולן. חלק ממהלך של החברה להשתתפות ביום ההתרמה הענק.

צחוק, דמע ותרומות

לא חסרו סיפורים מרגשים במהלך יום ההתרמה, דוגמת ילדה שתרמה את כל כספי בת המצווה שלה. אבל רגעים מבדרים ואפילו בלתי נשכחים הפכו את היום למשמח ורצוף הפתעות. בין היתר, שלישיית "מה קשור" ביצעה עם אייל שירים ודידי הררי ששידר את תכנית הרדיו שלו מהאולפן החם פרגן חשיפה של האנשים מהאחורי הדמויות המוטרפות בתכניתו. גולן, שרתם את כל כולו על חבריו ומכריו לאירוע, חתם את היום בשש בערב, תשוש- אך מסופק, כמו כל המעורבים ביום ההתרמה הגדול של ארגון "לתת" וערוץ 24