סרטון של האנדרטייקר משתטה עם אחד המעריצים שלו הפך לאחרונה לוויראלי בטיקטוק, ובתיעוד אפשר לראות את המעריץ האלמוני פונה אל המתאבק האגדי, מארק קלאוואי בן ה-56, ומבקש שזה יחבוט לו בבית החזה (או, ייתן לו Chop - כפי שנהוג לומר בענף הרסלינג).

"צ'ופ! צ'ופ! צ'ופ!", צועקים חבריו של המעריץ בזמן שהאנדרטייקר מכין אותו "לקבל את המכה". המתאבק לשעבר נראה אז תופס מרחק קל, חובט למעריץ בבית החזה ומפיל אותו לרצפה לנגד עיני חבריו המאושרים והמתלהבים.

@legend_mark30

Undertaker chops a guy 2021 ##Deadman ##undertaker ##markcalaway ##michellemccool

♬ original sound - Mark Calaway

הסרטון עלה השבוע לטיקטוק תחת הכותרת: "אנדרטייקר נותן לבחור הזה צ'ופ ממש חזק", ומאז הוא נצפה כבר יותר מ-1.6 מיליון פעמים, קיבל קרוב ל-90 אלף לייקים וגרף למעלה מ-1,500 תגובות – חלקן מגולשים שהתרשמו מאוד מהנכונות של המעריץ "למכור" את המהלך.

"אם אתה לא מוכר את החבטה של האנדרטייקר, אז כדאי לך להתחיל לחפור את הקבר של עצמך", כתב אחד הגולשים. בינתיים, גולש אחר הוסיף: "אחי, זה יהיה כבוד אדיר בשבילי לקבל את החבטה הזאת או אפילו לעוף שם על אחד השולחנות מאיזה Choke Slam". למרות זאת, היו גם כמה גולשים שלא יכלו להתעלם מכך שהמתאבק הותיר רושם שהוא *קצת שתה* לפני הסרטון.

"אם אתם שואלים אותי, הייתי אומר שהצ'ופ הזה היה בערך 30% אנדרטייקר ו-70% ג'ק דניאלס", ציין אחד הגולשים. בינתיים, אחרים הדגישו שאפשר לראות בבירור את בקבוק השתייה החריפה על השולחן, וגולש אחר כתב: "הייתי אומר שאלכוהול שיחק תפקיד חשוב בשני הצדדים בסיפור הזה".