הקרב של קונור מקגרגור נגד דונלד "קאובוי" סרוני אמנם הסתיים (בנצחונו של מקגרגור), אבל מתברר שהלוחם האירי ממשיך להרעיד את עולם ה-MMA, והעולם בכלל.

בימים האחרונים פורסם מהו הסכום המוערך שהלוחם האירי שלשל לכיסו בעקבות הניצחון על יריבו האמריקאי – ואם השמועות שרצות נכונות - אז מדובר באחד הסכומים המגוחכים ביותר ששולמו אי פעם בהיסטוריה של הענף.

בשיחה עם אריאל הלבאני, כתב אומנויות הלחימה של ערוץ ESPN, קונור העריך כי הרווח הצפוי לו מהניצחון על "קאובוי", עומד על לא פחות מ-78 מיליון דולרים.

וכך, אחרי ההצהרה המופרעת הזאת, רבים ממעריציו של האירי נדהמו למשמע הסכום, במיוחד לאור העובדה שהוא הביס את סרוני תוך 40 שניות – ויריבו אפילו לא הצליח לפגוע בו פעם אחת.

עכשיו, ברשותכם, בואו נוציא רגע מחשבונים: אם הסכום הזה אכן מדויק, אז משמעות הדבר שהלוחם האירי הרוויח 1.95 מיליון דולר על כל שנייה שלו בזירה מרגע תחילת הקרב ועד הנוקאאוט הטכני של "קאובוי". אתם קולטים?

לאחר הקרב הדרמטי מקגרגור התייחס לנצחונו בזירה (הראשון מאז נובמבר 2016) ותיאר כיצד הוא קבע שיא נוסף בענף אומנות הלחימה המשולבת. "עשיתי היסטוריה הלילה וקבעתי שיא נוסף! אני הלוחם הראשון שהביא נוקאאוטים במשקל נוצה, משקל קל וכעת, גם בקטגוריית וולטרווייט".

View this post on Instagram

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

כמובן, שהלוחם האירי לא פספס גם את ההזדמנות לפתוח פה על יריבים פוטנציאליים שלו שישבו בקהל – וספציפית על קמארו אוּסמן (אלוף ה-UFC בקטגוריית וולטרווייט) וחורחה מסבידל (אלוף ה-BMF).

"כל אחד מהחוצפנים האלה יכולים לחטוף ממני אחר כך. אפילו הטיפש הזה בעמדת השדרים (הלוחם פול פלדר)", גיחך האירי. "כל אחד מהם הולך לחטוף ממני, זה באמת לא משנה מי", ואכן נחמד מאוד לשמוע שקונור חזר לעצמו. שלא לומר, לסורו.