אוהדי רסלינג מרחבי העולם קיבלו לאחרונה הצצה אל מצבו הגופני של אחד מאלילי ההיאבקות הגדולים בכל הזמנים - ומיותר לציין שרבים מהם נשארו המומים לחלוטין.

בצל השמועות על השתתפותו באירוע רסלמניה שייערך הקרוב, תועד "האנדרטייקר" בביתו כשהוא משחק עם בתו הקטנה, ולפי התמונות ניכר שהוא לוקח את החזרה שלו לזירה ברצינות רבה.

ה"דדמן", או בשמו האמיתי מארק קלוואי, יחגוג 55 בחודש הבא, והוא נמצא כאמור בהכנות קדחתניות לאירוע ההיאבקות הגדול בעולם, והשבוע, העלתה מישל מק'קול, רעייתו של קלוואי, סטורי לחשבון האינסטגרם שלה ובו נראה בעלה כשהוא חוטף סדרת בעיטות בבטן מבתו הצעירה.

"זה מה שאנחנו עושים בשביל הכיף אצלנו", כתבה מק'קול למאות אלפי העוקבים שלה, והדגישה שמארק מרשה רק לבתו להתנהג אליו ככה (וזה שלא שחשבנו שמישהו אחר ינסה לעשות זאת).

התיעוד פורסם כיממה לפני אירוע ה-Super ShowDown שהתקיים בריאד, ערב הסעודית, שם הפתיע האנדרטייקר את עשרות אלפי הצופים באצטדיון ומיליונים נוספים בבית כשזכה בגביע "הר טוּוייק" אחרי קרב בהשתתפותם של המתאבקים R-Truth, אריק רוואן, בובי לאשלי, אנדרדה וא. ג'. סטיילס.

ההערכות כעת הן שהאנדרטייקר "ייכנס לעימות" עם סטיילס, אשר יתפרש לאורך השבועות הקרובים וייסתיים בקרב ענק ברסלמניה. נכון לעכשיו, אוהדי היאבקות מתייחסים לחזרה של האנדרטייקר בחיוב, במיוחד לאור העובדה שהוא עתיד להתמודד מול סטיילס בזירה - מי שמוגדר בתור אחד המתאבקים המיומנים ביותר היום בעולם.

View this post on Instagram

A post shared by Undertaker (@undertaker) on

כזכור, לפני כשנה, התייחס האנדרטייקר לקריירה הארוכה שלו בריאיון מיוחד וסיפר כי לאורך השנים הוא עבר 17 ניתוחים בשביל לטפל במגוון פציעות הרבות מהן סבל.

"סבלתי מכמות זעזועי מוח יותר ממה שאני מסוגל לזכור", הוא סיפר אז. "שתי ארובות העין שלי נשברו, קרעתי שרירי חזה, קרעתי את השריר הדו-ראשי, ועברתי מספר ניתוחים אורתופדיים בשביל לחבר בחזרה מפרקים ולהוציא שאריות של שברים מגופי. אגב, גם הציתו אותי בעבר - וזה לא היה כיף בכלל", הוא חשף, ואנחנו עדיין המומים איך אחרי כל זה הוא נראה ככה היום.