מתאבק תושב ארה"ב עורר לאחרונה סערה ברשת לאחר שתועד מניף אצבע משלושת אל עבר ילד קטן במפגש בין מעריצים.

התקרית יוצאת הדופן התרחשה במהלך כנס ה-Comic and Entertainment בשיקגו, כאשר מקסוול ט. פרידמן (המוכר לאוהדי הרסלינג בתור MJF) התבקש להצטלם עם מעריץ בן 7 במסגרת אירוע ה-MEET&GREET.

בתיעוד התקרית שהפך כמובן מהר מאוד לוויראלי, ניתן לראות את הילדון עושה את דרכו ונעמד לצד המתאבק שמביט בו בבוז, ורגע לפני צילום התמונה, נראה MJF הניף אל עבר בן ה-7 אצבע המשולשת.

כעת, מספר ימים לאחר הצילום, ואחרי שכאמור הסרטון הפך לוויראלי ועורר מהומה לא קטנה, טום גילמרטין, אביו של הילד, טוען שהתקרית השפיעה על בנו בצורה קשה וגרמה לו לזעזוע עמוק.

וכך, פנה אביו של הילד להנהלת AEW ותיאר בפניהם כיצד בנו סובל מאז אותו צילום מהתנכלויות מצד חבריו לכיתה: "ניסיתי לצחוק על זה, כי אני יודע שזה חלק מהגימיק ו-MJF נמצא תחת דמות", סיפר טום, "אבל הבן שלי לקח את זה קשה. הוא בסך הכל בן 7, הוא לא מבין איך הדברים האלה עובדים".

זה המקום להדגיש כי זו ממש לא הפעם הראשונה בה MJF תועד "מתעמת" ילדים שהגיעו להצטלם איתו, ובמאי של השנה שעברה הוא צולם צורח בזעם על ילד קטן שניסה לתת לו כּיף בזמן שעשה את דרכו לזירה. אמו של אותו ילד, שנבהלה בעצמה מהצעקות של המתאבק השערורייתי בחרה אז להרחיק את בנה ממקום האירוע ועזבה את האולם, באירוע שאז כמו היום הוביל לסערה.

View this post on Instagram

A post shared by Maxwell Friedman (@the_mjf) on

המתאבק קודי רודס, סגן הנשיא של ארגון AEW, התייחס לתקרית בטוויטר והציע לבני המשפחה כרטיסים VIP לאחד המופעים הבאים של הארגון, אך הוסיף באותה נשימה כי האב "היה צריך לדעת למה הוא מכניס את הבן שלו".

"אם אתם מגיעים למפגש מעריצים או אירוע מדיה בהשתתפות MJF - אז אתם תקבלו את MJF", כתב רודס. "הטאלנטים שלנו זכאים לבטא את עצמם בחופשיות, ועל כן אל תתפלאו אם הם יתנהגו בדיוק כמו שהם מתנהגים בטלוויזיה".

סוכנות ידיעות אמריקאית שניסתה ליצור קשר עם MJF לאחר האירוע בניסיון לקבל ממנו התייחסות לתקרית, קיבלה ממנו אך ורק את התגובה הבאה: "Fuck Them Kids", ואנחנו מניחים שאתם ממש לא צריכים תרגום של מה שכתוב כאן.