שרה התקשרה למשרדנו בעקבות המלצה מחברה במקום העבודה. שרה ביקשה שניפגש מחוץ לאזור מגוריה, וסוכם שניפגש בבית קפה בחולון. כבר בתחילת הפגישה שרה שיתפה אותי בלבטיה לגבי הפעולות שאותן היא רוצה שנבצע. 

לפני מספר שבועות הגיע לשרה מידע שגיסתה קרן, אשתו של אחיה תמיר, מקיימת קשר רומנטי עם גבר אחר. שרה התעקשה שהמידע שנמסר לה מאומת והיא לא מצליחה להתעלם ממנו. שרה שוחחה עם אחיה תמיר, הוא לעומתה, סירב להאמין  כל עוד לדבריו "אין בידיה הוכחות". תמיר אמר לאחותו: "אני לא אהרוס את המשפחה שלי בגלל שמועה". 

שרה תיארה את קרן כאישה יפה, משכילה ובעלת מעמד בכיר במקום עבודתה. תמיר עוסק כאיש חינוך ומרבה לשהות במוסד החינוכי שבו הוא מלמד. בלי להתבלבל שרה מיד שלפה מתיקה תמונה של גיסתה, כשהיא אומרת: "הגעתי כבר מוכנה...".

סיכמנו שצוות יתחיל במעקב אחר קרן. כעבור מספר ימים, בשעת ערב מוקדמת, הגיעה קרן למרפאת שיניים ברעננה, החנתה את רכבה ונכנסה לקליניקה. צוות המעקב נותר בחוץ, ממתין לצאתה. 

כעבור כשעה וחצי, כאשר הצוות התרשם שקרן מתעכבת ביציאתה, ניגש אחד העוקבים לפתח הקליניקה ולהפתעתו, הקליניקה היתה סגורה. על פי השילוט בכניסה לקליניקה, שעת הסגירה של הקליניקה באותו היום הייתה ממש מספר דקות לאחר שקרן נכנסה פנימה. העוקבים הבינו מיד את הסיטואציה. רכבה של קרן עדיין נראה בחנייה, אחד העוקבים התמקם בכניסה לקליניקה, כשהוא ממתין בסבלנות ליציאה של קרן.  

כעבור שעתיים וחצי יצאה קרן מהקליניקה בחברת גבר שנראה סוגר את דלתות המרפאה. השניים תועדו הולכים יחד לכיוון רכבה של קרן. החשיכה בשעת הערב המאוחרת גרמה לשניים לנהוג בחוסר זהירות ולהתנשק ארוכות לפני שנפרדו. הפרידה צולמה בוידיאו. 

בהשלמת חקירה קצרה, זוהה הגבר כרופא השיניים המטפל בבני המשפחה של קרן. קבעתי פגישה עם שרה, הצגתי בפניה את דו"ח החקירה וסרט הוידיאו המפליל. שרה חייכה לפתע, והיא נראתה כמי שהשלימה ברגע זה פאזל רב חלקים. שרה סיפרה לי שמי שמסרה לה את המידע הראשוני על הרומן של גיסתה היא חברה קרובה שלה, ולאותה חברה יש בת שיננית שמועסקת בקליניקה ברמת גן.

הסיפור מבוסס על מקרה אמיתי. שמות הדמויות, כמו גם פרטים נוספים, שונו בכדי למנוע את חשיפת המעורבים. גולן פנחס, חוקר פרטי, בעל משרד "ים חקירות".