רעידת האדמה החזקה שתקפה ביום ראשון האחרון את פרו הפתיעה את תושבי המדינה הדרום אמריקאית, ובמיוחד גבר שזהותו לא נחשפה ונתפס על ידי גיסתו יחד עם המאהבת שלו כשהשניים נמלטו אל הרחוב בזמן רעידת האדמה, עירומים למחצה ובפאניקה מוחלטת.

הדיווחים שמגיעים מפרו מספרים כי הגבר הבוגד שהה בזמן רעידת האדמה בביתה של המאהבת שלו, ומיד כשהאדמה החלה לרעוד בני הזוג יצאו באימה מהבית כשהם נמלטים על חייהם - ולא ציפו להפתעה הגדולה עוד יותר שחיכתה להם ברחוב.

לפי האתר הפרואני Loreto Informa News, הגבר הבוגד התקשר דקות לפני רעידת האדמה לאשתו ואמר לה כי הוא לא יגיע לביתו בשעה בה תכנן עקב לחץ בעבודה. כמה שעות לאחר מכן, ב-02:41 לפנות בוקר, תקפה רעידת האדמה את המדינה הלטינית, והזוג כאמור נמלט לרחוב כשהוא חצי עירום, ושם פגשו השניים את אחותה של אשתו של הגבר שהתגוררה באזור וחגגה באותו זמן אירוע משפחתי בחצר אחד הבתים.

לבסוף, אחרי שראתה את גיסה חצי עירום ברחוב, היא ניגשה אליו ואל המאהבת שלו, החלה לעמת אותו עם הבגידה, ודקות לאחר מכן זו כבר הייתה אשתו של הגבר שהגיעה לזירת האירוע ובמקום התפתחה שערוריית ענק שכללה צרחות, אלימות והאשמות.

עדים ושכנים שניסו להרגיע את הסערה העצומה שנוצרה ברחוב לא הצליחו במשימתם, עד שלבסוף היו אלה בני משפחה נוספים אשר הגיעו למקום והצליחו לפנות את האזור. לא נעים.

(מקור)