כלי התקשורת במקסיקו מדווחים ביממה האחרונה על מעצרם של שני חשודים בטבח "יום שישי הטוב" שזעזע בחודש שעבר את המדינה. על פי הדיווחים, אדריאן פרננדז ואלברדו צ'אבז, שני פעילים בקרטל הסמים של מדינת חליסקו (CJNG), נעצרו ביממה האחרונה בחשד לתכנון וביצוע הטבח שגבה את חייהם של 14 בני אדם - ביניהם גם  תינוק בן שנה.

התקרית המחרידה התרחשה ביום שישי, ה-19 באפריל, טרם חגיגות הפסחא במדינה הלטינית, אז קבוצת גברים פרצה למסיבת יום הולדת משפחתית שנערכה בבר במדינת ורקרוז ופתחה באש לכיוונם של 50 האורחים שבילו במקום. חוקרי המשטרה מאמינים כי התקיפה הייתה חלק מניסיונם של פעילי הקרטל להשתלט על עסקים קטנים במדינה.
הטבח המזעזע הוגדר על ידי כלי התקשורת בתור "אירוע הרצח הגרוע ביותר של השנים האחרונות". עדת ראייה שהייתה במקום סיפרה כי החמושים פתחו באש על סנטיאגו הרננדז בררה, בן השנה, רגע לפני שהם ירו באביו בן ה-35. "התינוק כבר לא היה בחיים, אבל הם המשיכו לירות בו. זה היה נורא", סיפרה האישה.

עדת ראייה נוספת שנכחה במקום תיארה כיצד הרוצחים הכריחו את קורבנותיהם להסתכל עליהם לפני שהם נורו למוות. "בזמן הזה כל שאר האנשים במסיבה הוכרחו לעמוד על הברכיים ולהסתכל על האנשים נרצחים אחד אחרי השני", היא סיפרה. "לאחר מכן, הם ירו בהם שוב ושוב".
כתבים מקומיים מדווחים כי פרננדז היה האיש שהורה על ביצוע הטבח, בזמן שצ'אבז היה האדם שתכנן אותו. שניהם נעצרו בבתיהם ללא כל התנגדות., ובמהלך הפשיטה מצאו השוטרים כמות של חצי קילו של סמים שונים וכלי נשק - כוללים מספר רובי סער. השניים צפויים להישפט בקרוב ולבלות את שארית חייהם מאחורי סורג ובריח.