פלויד מייוות'ר הצליח לצבור הרבה ביקורות קשות בזמן האחרון, בעיקר ממאות אלפי מעריצי עולם הלחימה שמחכים לשמוע כבר שבועות אם הוא עומד לאשר את הסכם קרב האיגרוף מול קונור מקגרגור. תחת אווירת חוסר הסבלנות כלפיו הוא טס לאנגליה, שם היה אמור לצאת לסיור שממוקד רק במפגשים גדולים עם מעריציו הרבים. נשמע מעולה, נכון? אבל זה נגמר רע מאוד.

מייוות'ר יצא לסיור שלו בוואן שחור יוקרתי שעליו נכתב בענק TMT - The Money Team. כשהגיע עם הצוות שלו לבירמינגהאם, הוואן הוצת במקרה אלים וניזוק קשות מהאש שאחזה בו. התחלה גרועה, וההמשך לא יותר טוב.

כמה ימים לאחר מכן היה מייוות'ר אמור להופיע במפגש מעריצים גדול בלונדון שאנשים שילמו כמעט 400 שקלים לכרטיס אליו. למעריצים הובטח שהמפגש יכלול זמן של שאלות ותשובות, אבל השאלה הכי גדולה של אותו ערב הייתה "איפה לעזאזל נמצא המתאגרף?!".

מפיקי האירוע הבטיחו שהדלותות יפתחו בשבע בערב ומייוות'ר יגיע שעה וחצי לאחר מכן, אבל הזמן עבר והגיבור לא נראה באופק. רוב המעריצים נאלצו לפרוש בשלב מסוים ולחזור לכיוון ביתם משום שהם התניידו בתחבורה ציבורית. "הוא הגיע לבסוף ב-22:15, והתור לקבלת תמונה איתו היה פשוט מטורף", אמרה מנהלת הסיור, קרוליין ברייאן, למגזין The Sun. על פי מה שנאמר להם, מייוות'ר איחר משום שהוא רצה לתפוס תנומה קלה. "יש לו את כל הכסף שבעולם, אבל לפי ההתנהגות ההיא אין לו אף כבוד למעריצים שלו. זה אפילו לא קשור לכך שהאירוע היה בזבוז כסף, אלא שזה היה בזבוז של הערב".חלק מהמעריצים, שנשארו עד השעה שהגיע, נאלצו לעזוב עוד לפני שהספיקו לדבר או להצטלם עם הכוכב, משום שהתור היה ארוך מדי. האנשים האלה לקחו את האכזבה שלהם לרשתות החברתיות וכעת באנגליה כולם המומים מאיך שהסיור הזה מתפתח. אבל אם להסתכל על החצי המלא של הכוס, לפחות מישהו אחד מרוצה מכל מה שקרה שם: קונור מקגרגור.