לפני כשבועיים, יו הפנר, המייסד של מגזין 'פלייבוי', מת כשהוא בן 91. מאז מותו, מחילים לצוף על פני השטח כל מיני סיפורים ופרטים מפי דוגמניות, שהתארחו בזמן כזה או אחר באחוזת השפנפנות הידועה. אחת הנשים הללו היא זואי פול, בת 42 מבריטניה, שמספרת איך נהגה לפתות נשים צעירות במועדוני לילה לבוא איתה לאחוזה כדי להכיר את המייסד של 'פלייבוי'.

זואי הייתה אחת החברות של הפנר בתחילת העשור הקודם ומספרת שהתיאבון המיני שלו לא ידע שובע, אפילו בגיל 74. בראיון לאתר The Sun, היא מספרת כיצד הוא נהג לקיים אורגיות באחוזה, לתת לנשים כדורי קווילודס (תרופת הרגעה) וג'וינטים, לפני שהוא בעצמו בלע כדורי ויאגרה.

זואי והפנר נפגשו לראשונה ב-98', כאשר זואי הגיעה לצילומים ארוטיים באחוזה ומיד נוצרה כימיה ביניהם. הם שמרו על קשר במשך שנתיים, עד שבשנת 2000 היא עברה ללוס אנג'לס לגור איתו באחוזה – אחרי שהוא שילם לעורכי דין למעלה מ-45 אלף דולר בשביל להסדיר את הויזה שלה.

לפי זואי, המציאות באחוזה הייתה תחרותית מאוד. באותה תקופה, הפנר היה בקשר רומנטי עם שבע נשים שונות במקביל, כולן גרו איתו באחוזה והתחרו על תשומת לבו. "כל אחת רצתה לוודא שהיא תהיה האחת שהוא מפנק הכי הרבה", מספרת זואי, "הדרך שלי לזכות בתשומת הלב שלו הייתה להביא נשים צעירות ממועדוני הלילה בעיר אל האחוזה. זה לא היה קשה. נהגתי לומר להן שהן נראות כמו דוגמניות ושהן צריכות להצטלם למגזין".

עם הגעתן לאחוזה, זואי הייתה לוקחת את הבנות לשירותים ומביאה להן כדורי קווילודס. "הייתי אומרת להן שזה נותן תחושה של ביטחון עצמי ושהן הולכות להיות כוכבות". לטענתה, השיטה הזו עבדה הכי טוב עם נשים צעירות שרצו לפרוץ בעולם הדוגמנות והבידור, חלקן בנות 19 בלבד.

A post shared by Hugh Hefner (@hughhefner) on

הרוטינה בחדר השינה הייתה קבועה: כל הנשים היו מחליפות להלבשה תחתונה, נכנסות לחדר השינה ומקבלות ויברטורים. במידה והגיעה מישהי חדשה, היא הייתה מקבלת כוס שמפניה. "הפנר בדרך כלל היה נכנס עם החלוק שלו, מעביר ג'וינט לבנות ואז בולע כמה כדורי ויאגרה", היא מסבירה, "אז היינו שוכבות איתו אחת אחרי השניה". זואי מספרת שכאשר היה מגיע תורה, היא הייתה סופרת שתי דקות בראש ואז מפנה את מקומה למישהי אחרת.

"המחשבה שאחת הנשים תתלונן על זה שסיממו ואנסו אותה מאוד הטרידה אותי באותה תקופה", היא מספרת, "למרות זאת, עודדתי את הבנות להיות הרפתקניות בזמן שהן מקיימות איתו יחסי מין. ככל שהן השקיעו בו יותר אנרגיה, כך הייתה לי פחות עבודה". לטענתה, היו לילות שהפנר היה שוכב עם 17 נשים שונות – ללא אמצעי מניעה.

A post shared by Hugh Hefner (@hughhefner) on

זואי מספרת שהפנר היה מסביר פנים כלפי הבנות ונהג להציע להן משקה. למרות זאת, אם הן היו מסרבות לשכב איתו, הוא היה כועס מאוד ולרוב מוציא את התסכול על בנות הזוג שלו.

בשנת 2004, זואי עזבה את האחוזה ועברה לפלורידה. למרות הפעילות המינית השנויה במחלוקת והפרידה ממנו, זואי המשיכה לרכוש חיבה להפנר. "לפגוש אותו היה כמו לזכות בלוטו בשבילי", היא מספרת, "אהבתי אותו והייתי מזועזעת כששמעתי שהוא נפטר. זה מאוד עצוב מה שקרה לו, בשבילי הוא תמיד יישאר אגדה".

A post shared by Hugh Hefner (@hughhefner) on