אם אתם עוקבים אחרי קונור מקגרגור ברשתות החברתיות (וספציפית באינסטגרם), בוודאי שמתם לב לפוסט האחרון שלו עם הסמל של רשת ההמבורגרים העולמית בורגר קינג. כן, עושה רושם שלוחם ה-MMA התחיל להתפרנס מחסויות - בטח הייתם מצפים שהוא יכתוב שם משהו על המוצר אותו הוא מקדם, אבל לא זו דרכו של קונור מקגרגור.

מה שבחר לוחם ה-MMA האירי לכתוב בפוסט מתחת לתמונה הוא על הדרמה הגדולה שמתחוללת ברשימת האנשים שעשו הכי הרבה כסף על פי Forbes. "אני מאוד מעוניין לראות את רשימת האתלטים הכי מוצלחים השנה", כותב מקגרגור, "כבר הספקתי לעקוף את כריסטיאנו רונאלדו, בדיוק כמו שאמרתי לו ב-2016".

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on

הלוחם האירי כמובן מדבר על המפגש של השניים בחודש יולי לפני שנתיים. כשמקגרגור ורונאלדו נפגשו אז בלאס וגאס, הלוחם האירי היה מפוקס בעיקר על האימונים לקראת הקרב השני שלו מול נייט דיאז באירוע UFC 202. למרות זאת, כולם זוכרים מהמפגש הזה רק דבר אחד וליתר דיוק משפט אחד; בזמן ששני האתלטים (אולי הגדולים ביותר של זמננו) עמדו ביחד באוקטגון, לוחם ה-MMA האירי אמר לכדורגלן הפורטוגלי: "היית מספר 1 ברשימת האתלטים הכי מצליחים של Forbes ואני ב-35 או משהו, לא? אבל אני אתפס ברשימה. אולי בשנה הבאה אני אשיג אותך". בתגובה, הקפטן של נבחרת פורטוגל אמר: "לא נראה לי" – אוי כמה שהוא טעה.

הכדורגלן הפורטוגלי היה אז בראש הרשימה, עם הכנסה שנתית של כ-93 מיליון דולר – הכוללת שורה של חסויות והמשכורת המטורפת שהוא גם ככה מקבל בריאל מדריד. אף על פי כן, מקגרגור סבור שהוא עומד לעקוף אותו השנה (שזה מתקבל על הדעת, אחרי שהוא הרוויח בסביבות ה-100 מיליון דולרים מההפסד שלו לפלויד מייוות'ר).

Making deals and TAKING deals! Kings recognise Kings! Congrats to @jayz on his number 1 takeover from @diddy in the highest paid Forbes list. What a take-over! Diddy hasn't been number 2 in so long. Until now. Zoom into that two tone with the powder blue on my wrist mate. You might see 1st place again. I am also really interested to see this years Forbes highest paid athletes list. I have now surpassed @cristiano Ronaldo as I told him I would in 2016. Floyd as a retired fighter that makes ZERO substantial revenue outside of them ropes is not on the list, and in the long game, is already dead. Mixed Martial Arts is a glorious game, Floyd. You are going to love it hahaha Someone tag 50cent in this for me. He blocked me on this the mad 50 year old instagram blocker. Ahh don't block me 50 kid, I still like some of your songs. The older ones hahah King bless you all! @burgerking

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on