מאז התקרית שעוררה סערה ברשת, בה קונור מקגרגור וזוגתו ההיריונית, די דבלין, העלו תמונה לרשת שרמזה על סכנת חיים, השניים שמרו על פרופיל נמוך. אבל ברגע שהלידה הראשונה שלהם עברה, לפני קצת יותר מ-24 שעות - גם השקט נשבר.

על פי הדיווחים באירלנד, בליל שישי האחרון קונור ודי סוף סוף הביאו לעולם תינוק בריא ודי שמנמן - 4 קילו של אושר. אומנם לא יצאה שום הצהרה רשמית על הלידה מהזוג עצמו, אבל המשפחה הקרובה והחברים כבר פירסמו ברכות ברחבי הרשת, ומקגרגור אף הגדיל לעשות ופתח לפני פחות מיממה אינסטגרם לתינוק שלו - בו הוא גם חשף את שם הבן הבכור.

A post shared by Dee Devlin (@deedevlin1) on

לתינוק של קונור מקגרגור קוראים - תופים בבקשה - קונור מקגרגור! כן, עד כדי כך הלוחם אוהב את עצמו. כמובן שניתנה לו בשם גם התוספת "ג'וניור", כדי שלא יתבלבלו חלילה בינו לבין המלך שיצר אותו.

עוד יותר מדהים מזה, היא העובדה שלקונור הקטן יש כבר - נכון לרגע זה - 30,700 עוקבים באינסטגרם, וזאת למרות שאין לו עדיין תמונת פרופיל ואפילו לא פוסט אחד שהועלה.

A post shared by Dee Devlin (@deedevlin1) on

כולם מחכים במתח לתמונה הראשונה של התינוק, ובכל שעה שעוברת נוספים לו עוד אלפי עוקבים. התינוק, אגב, "עוקב" אחרי שני אנשים בלבד באינסטגרם, ואתם יכולים לנחש בטח מי הם.

***

עדכון (15:30): אנחנו יודעים שאתם מתים לראות את המינימי של קונור מקגרגור, אז לפני שעה קלה מקגרגור סוף סוף שיתף את כולם בתמונה ראשונה של התינוק, שכמובן זכתה בזמן הקצר הזה ל-620,000 לייקים, והמספרים ממשיכים לעלות במהירות. "די וג'וניור בסדר גמור, כולם! תודה רבה על כל המלים החמות, אני אב מבורך וגאה", כתב על התמונה. תכל'ס לא ידענו שהוא מסוגל לאהוב מישהו חוץ מאת עצמו - התרגשנו.

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on