דרמה דרום אמריקאית התחוללה בתחרות מלכת היופי של ונצואלה האחרונה; מתברר ששתי דוגמניות חשפו כי שופטי התחרות נהגו לדרוש טובות הנאה ממתמודדות שמעוניינות להתקדם בתחרות. איך כל זה נחשף? אחרי ששתיים מהן רבו באינסטגרם כמובן. אנארז'ה בונו ורוסיו איגרר, שתי מתמודדות לשעבר בתחרות חשפו כי השופטים נהגו להבטיח לדוגמניות מכוניות וחופשות מפנקות בתמורה ליחסי מין. על פי הדיווחים, הפרשה נחשפה בשבוע האחרון לאחר שהשתיים רבו ביניהן ברשתות החברתיות.

A post shared by ¡Somos espectáculos! (@upcotilleo) on

A post shared by Rocio Higuera (@rociohiguerar) on

כתוצאה מחילופי ההאשמות בין איגרר לבונו, חברת גרופו סיסנרוס (האחראית על התחרות) הפסיקה את ההפקה לטובת חקירה פנימית. מחלקת הדוברות של החברה מסרה לכלי התקשורת המקומיים: "לאור הגילויים האחרונים ברשתות החברתיות ובבלוגים אישיים של המתמודדות, אנו משעים את התחרות לטובת חקירה פנימית. אנו נמשיך אותה רק לאחר שנוודא כי המתמודדות לא הפרו את כללי האתיקה והשחירו את הערכים של התחרות".

בהמשך ההודעה נמסר כי המארגנים רואים בחומרה את השתלשלות העניינים ובכוונתם לעשות "ניקוי אורוות" בארגון – ואולי אפילו להחליף את פאנל השופטים בתחרות. עוד נמסר ממחלקת הדוברות: "הארגון שלנו מחויב לשמור על זכויותיהן של המשתתפות ולהעצים אותן".