אני מניח שלא מעט מכם שמעו על המושג "הגבר המולטי אורגזמי", וככל הנראה שברגע ששמעתם את צמד המילים המבטיח "מולטי אורגזמי", בטח אמרתם לעצמכם שגם אתם רוצים להפוך לכאלה - למרות שאין לכם באמת מושג במה מדובר.

בנוסף, אני מתאר לעצמי שכרגע מצטיירת לכם בראש הדמות של חאל דרוגו מ"משחקי הכס" מענג את חאליסי בקלילות, כשבנוסף הוא יכול לענג אלפי נשים באוהל שלו ולחוות אינספור אורגזמות - מתי שרק ירצה. הוא שולט בסיטואציה, הוא זכר האלפא האולטימטיבי, הוא מחזיק מעמד שעות וימים עם זקפה עצומה שאינה יורדת, בוחר את הקצב ואם לסיים ומתי. או בקיצור - הוא הוא "הגבר המולטי אורגזמי". 

אז זהו, תרשו לי לנפץ לכם את השלשלאות והתמונה הסקסית הזאת שרצה לכם בראש, כי הגבר המולטי אורגזמי הוא כל אחד מכם. כן, גם אם אתם סובלים משפיכה מוקדמת, קושי להגיע לזיקפה או סיפוק, ושעמום מחיי המין שלכם. התרגול החשוב ביותר שיביא אתכם לחוות אורגזמות בכל בגוף תוך כדי מעשה אהבה (ולא רק), טמון במילה אחת פשוטה אך כך כל רחבה ומשמעותית: נוכחות.

עכשיו, אחרי שחצי מהקוראים כנראה עזבו וסיננו "מה אתה רוצה מהחיים שלנו יא ניו אייג׳ פאקר, מי אתה בכלל?", אפשר לנשום רגע, ולהרחיב בנושא לאלו מכם שנשארו ומבינים כמה הביצוע של הדבר הזה הגיוני, טבעי, פשוט ואפילו קל לביצוע (לפחות לחלק מאיתנו).

תחשבו כמה פעמים גמרתם במהלך חייכם. רוב הפעמים הייתם לבד, חלק עם פרטנר, פרטנרית או פרטנרים, והאמת היא שזה לא ממש משנה: המכנה המשותף לכל אותן גמירות הוא שהן כנראה הרגישו בדיוק אותו הדבר - לפעמים זו הייתה גמירה עם אורגזמה חזקה וקצרה, ולעיתים אורגזמה חלשה וקצרה - אבל כולן הרגישו אותו הדבר בדיוק: שנייה מתוקה של עונג, ולאחריה התמוטטות, חוסר חשק וחוסר עניין. תם הטקס.

View this post on Instagram

A post shared by Alana Dayne (@alanadaynetantra) on

כנראה שככה זה - אנחנו הגברים שמענו לא פעם בחצי אוזן משהו על "מולטי אורגזמות", ומיד ייחסנו את זה לנשים. שמענו שיש להן את היכולת הזאת, ואולי אפילו נתקלנו בה במפגש אינטימי עם בת הזוג: צועקת, זזה, מתפתלת וחוגגת את החיים. ובכן, זה לא רחוק מהמציאות וזה באמת נכון: נשים מגיעות לשיאים הללו מבחינה סטטיסטית הרבה יותר מגברים, כי זה בא להן בקלות יחסית (בטח הרבה יותר מלנו הגברים), ויש לכך הסברים רבים.

אבל, וזה אבל חשוב - זו ממש לא הנקודה. הנקודה שלי היא שגם הגבר הוא מולטי אורגזמי, וגם אנחנו יכולים להגיע לשיאים חדשים, ומתברר שזה לא בשמיים בכלל, והגיע הזמן לדבר על זה יותר. המהפיכה הגברית כבר כאן, הגברים מעוניינים גם הם בהארה מינית, ולרובנו נמאס מאותן גמירות עלובות וקצרות. 

הבסיס לביצוע של הדבר המטורף הזה נמצא בשבירת ההתניה שיושבת לנו בראש ששפיכה שווה לאורגזמה. ברגע שנצליח לפתוח קצת את הראש, ולהבין שיש סקס אחר ואורגזמות אחרות, ולהתעלם לחלוטין מכל מה שהכרנו ומכל מה שלימדו אותנו ומראים לנו (הפורנו הוא אסון) - נוכל לגשת וללמוד איך להפוך למולטי אורגזמיים.

תתפלאו לשמוע, אבל בגדול כולנו מולטי אורגזמיים - ככה באנו לעולם. כל מה שחווינו בדרך החיים שעברנו פשוט כיסה את היכולת הזאת ואת ידע הבריאה המדהים הזה שתמיד היה שם.

המלצתי הראשונה היא בפשטות לצלול לעולם הטנטרה ולתרגל נוכחות מודעת בכל דקה בחיים שלנו. טנטרה ממש לא מתעסקת רק במיניות, ובין השאר מעניקה לנו כלים מופלאים לתרגל נוכחות גם בחדר המיטות. יש המון טכניקות פיזיות להביא אותנו לאותה הארה מינית התפתחותית, וגם כאן אביא דוגמאות, אבל יותר חשוב זו הגישה שלנו לפני שאנחנו מגיעים לשם בכלל, כי גם פה חבר, הדרך הרבה יותר חשובה מהמטרה.

למעשה כשתצלול לתוך העולם הזה, תבין באופן מפתיע שאין מטרה בכלל, וכמה מתוקה ונפלאה היא הדרך שבאופן קוסמי הופכת לעיקר העניין.

View this post on Instagram

A post shared by Johnathan White➾Evolved Tantra (@sexual.kungfu) on


"אני כאן אהובתי, ואני הולך לנסות ולהביא 100% מעצמי במעשה האהבה הזה איתך כאן ועכשיו"  

 

אם אמרת את המשפט הזה לאהובתך (והתכוונת לזה) לפני שנכנסת איתה לאקט מיני אינטימי, אני מבטיח לך שכבר עשית את רוב העבודה הקשה. להביא את כל כולך אל תוך מעשה האהבה, ולהיות נוכח עם זוגתך בכל נים בגוף שלך. זה אומר להיות פגיע, רגיש, ולא לחשוב על שום דבר אחר מלבד זה שאתה כאן.

אם הצלחת בתרגול הזה, אפילו באופן חלקי (זה נשמע פשוט, אבל דורש המון עבודה ותרגול), אתה תבחין שהקסם מתחיל לקרות. פתאום לא תתעסק ברמת הביצוע שלך, במה יקרה אם ואיך, אם יעמוד חזק או לא יעמוד בכלל, ובכל שאר האימג'ים השקריים האלו מהפורנו שירוצו לך בראש. אם רק תניח הכל בצד לכמה רגעים, ורק תהיה שם בנראות, בהוויה ובנשימה - יצרת רגע של אמת ואותנטיות עם בת הזוג שלך.

כמובן, שיש גם כלים טכניים שיעזרו לנו להיות נוכחים ברגע, בעיקר כשלפעמים אנחנו מנסים להיות נוכחים ב-100% אבל הקולות, הסיפורים והתמונות ממשיכים לרוץ לנו בראש. אז מה עושים? כל כך פשוט שזה קצת מעצבן - פשוט נושמים.

כן חברים, לנשום בפה מלא, אין מה להסתיר את הבטן, הנשימה שלכם נוכחת, אתם כל כולכם בנשימה, צוללים בעיני בת הזוג והיא מגיבה בהתאם ומסתנכרת איתכם. לנשימה יש קצב מסויים ויש לה קול ותנועה. אתם תבחינו שמשהו מתחיל לקרות, ולפתע תרגישו את כל הגוף שלכם ולא תתעסקו רק באיבר המין.

האנרגיה מתחילה לזוז בגוף ומתגלה עונג אחר, עונג שאין לו התחלה ואין לו סוף. הוא מגיע בגלים נעימים והוא אורגזמי בכל כך הרבה צורות. האנרגיה הזאת תפגוש אותנו הכי חזק במרכזי האנרגיה בגוף (הצ'אקרות) ותוכלו לחוות אורגזמה של הלב לדוגמא, או אורגזמה בעין השלישית ובמוח.

תוצר נלווה של הנוכחות והתחושה הזאת היא שלא נרצה או נצטרך לפלוט, כי האנרגיה המינית עלתה והתפזרה לנו בגוף ואנחנו נרצה להשאיר את התחושה הזאת עוד ועוד. פתאום נעלמה תחושת הכבדות הזאת באשכים שמשכנעת אותנו לפלוט, ונוכל להחליט אם בכלל אנחנו רוצים בתהליך הפליטה (שזה כבר נושא ארוך אחר).

View this post on Instagram

A post shared by Johnathan White➾Evolved Tantra (@sexual.kungfu) on

נשימה היא כלי נהדר, וכשאנחנו בשיאו של מעשה האהבה, זו דרך מעולה להנעת האנרגיה המינית בכל הגוף שלנו, ולמעשה, זו הדרך הטכנית והבסיסית שאולי מתחילה להסביר לכם איך לחוות אורגזמה בכל הגוף. כמובן שבדרך יש עוד המון כלים מעניינים לעבודה עם האנרגיה המינית שתכוון אתכם אל החוויה המולטי אורגזמית, וכולם דורשים המון תרגול וגם תמיכה מהצד השני.

לסיום, חשוב שתדעו שאתם לא לבד, ולא תאמינו כמה ריפוי וצמיחה יש בדבר הזה שנקרא שיתוף. זה השלב הכי משמעותי בהכנה שלנו להארה והתפתחות מינית - הסרת השיריון, אפילו לרגע, בפני חבר קרוב או במעגלי גברים מכל סוג - תגלה בפנינו עולמות מדהימים והגיע הזמן שתנסו זאת.

אני מזמין אתכם לערב מבוא לסדנת "אחוות גברים – בדרך להארה מינית" שייערך ב-19.3 בתל אביב. כל הפרטים כאן

>> איתי שבו הוא בוגר סדנאות וקורסים לטנטרה/יוגה טנטרה מהמובילים בעולם, מלווה אישי ותומך בגברים, מעביר סדנאות, חוקר ולומד את עולם היחסים, הטנטרה, המיניות והריפוי.