יש הרבה דברים שלא היינו מעזים לבקש מבת הזוג שלנו, כמו להציץ בפרופיל הטינדר שלנו ולומר לנו מה עשינו לא בסדר כדי להשיג דייטים עם נשים אחרות. אבל אדי עזר חשב שזה דווקא בסדר לעשות את זה והוא יצא מזה בחיים כדי לספר.

אדי, בן 22 ואשתו אשה ג'ייקוב, החליטו בשנה שעברה להפוך את הנישואים שלהם לפתוחים במטרה ליהנות מסקס טוב עם אנשים אחרים. זה אולי נשמע כמו סידור מאוד נחמד, רק שאדי גילה שזה בכלל לא מה שהוא דמיין - בזמן שאשתו יצאה לעוד ועוד דייטים, שהשיגה בלי בעיה בטינדר, הוא לא הצליח להשיג אפילו דייט אחד. שתי נשים שכן קבעו להיפגש איתו, הבריזו לו והשאירו אותו חסר ביטחון ומתוסכל. "הנמכתי את הסטנדרטים שלי, כשבשלב מסוים החלקתי ימינה על כולם, אבל ההתאמות עדיין היו מעטות", כתב אדי בבלוג שלו, בו הוא פירט הכל.

אדי עזר (צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar)
גם תמונת פרופיל צריך לדעת איך לבחור | צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar
אדי עזר (צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar)
אשתו עזרה לכתוב | צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar

מתוך ייאוש הוא פנה לאשתו וביקש את עזרתה. "היא לקחה את הטלפון מהידיים שלי ותוך חצי שעה סידרה לי שני דייטים. אם היא הצליחה לגרום לבחורות להסכים לצאת איתי, כשהן חושבות שהיא אני, אז הדבר היחיד שאנחנו עושים שונה הוא צורת הכתיבה", כתב הצעיר. כשהבין שהעזרה שלה משפיעה משמעותית על ההצלחות שלו, הוא החליט לעקוב אחרי כל הנתונים ולרשום אותם בטבלאות מסודרות. לאחר שבועיים כאלה הוא גילה ש-1079 נשים החליקו ימינה על הפרופיל שלו והוא צבר 74 התאמות, אבל הוא החליט לרדת לרזולוציות הרבה יותר קטנות מזה, כדי להבין טוב יותר איך משיגים כמה שיותר דייטים.

אדי עזר (צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar)
והיא גם בחרה לו תמונות | צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar
אדי עזר (צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar)
עזרה לו להשיג נשים אחרות | צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar

אדי פירט בבלוג שלו את כל המסקנות שצבר והרחיב לגבי כל אחת מהן. כך למשל הוא מתאר איך מצא מה הוא משפט הפתיחה הכי טוב מתוך שמונה משפטים שונים, שאליו גם הכי סביר שנשים יגיבו. ואם נאמל"ק לכם את זה: אדי ממליץ לדבר על התמונות שלה, כשהוא מצא שב-91.67% מהפעמים הוא זכה לתגובה, או על הביוגרפיה שלה, כש-87.5% מהפעמים הוא זכה לתגובה.

אולי לא מתאים לכל אחד לחיות כמו הזוג הזה, אבל יש פה שלושה דברים חיוביים: אשתו מרוצה ומסופקת, הוא זכה בחיזוק הביטחון העצמי שלו וכולם יכולים עכשיו לשפר משמעותית את הביצועים שלהם בטינדר בעזרת ההמלצות שלו.

אדי עזר (צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar)
משדר שהוא אוהב חיות. הכל מחושב | צילום: מתוך טינדר\Eddy Azar