מלכת יופי מרוסיה הסעירה את הרשת לאחרונה, לאחר הפרסומים על חתונתה עם מלך מלזיה אשר מבוגר ממנה כמעט ב-25 שנה. על פי הדיווחים של כלי תקשורת מקומיים, הדוגמנית הרוסייה אוקסנה וואבודינה בת ה-25 התחתנה עם מוחמד ה-5, בן ה-49, בטקס חגיגי שנערך במוסקבה. הטקס הושלם לאחר שהדוגמנית הצעירה המירה את דתה לאיסלאם ושינתה את שמה לריהאנה.

וואבודינה מוכרת ברוסיה בזכות הניסיון העשיר והמוצלח של בתחרויות יופי מקומיות. בשנת 2015 היא זכתה בתואר "מלכת היופי של מוסקבה", תואר אשר סלל לה את הדרך לקריירת דוגמנות של כמה שנים טובות. מאז הזכייה היא עבדה בתור דוגמנית עבור מספר סוכנויות בדרום-מזרח אסיה, כולל אחת בתאילנד ואחת בסין. בשנת 2016, הוד מעלתו נבחר להיות מלך מלזיה (מדובר במונרכיה חוקתית עם בחירות למלוכה. סיפור ארוך) וכמה שנים לאחר מכן הוא הכיר את מלכת היופי שלו.

View this post on Instagram

A post shared by LUQMAN HAKIM KAMEL (@luqmanhakimkamel) on

View this post on Instagram

A post shared by Hype Malaysia (@hypemy) on

החתונה התקיימה ב-22 לנובמבר (ממש לפני שבוע וחצי) במוסקבה, והטקס כולו היה מוסלמי מסורתי. במילים אחרות; לא הייתה שתייה חריפה והאוכל שהוגש היה חלאל (כשר. ומעניין איך הוא התקבל על ידי האורחים של הכלה). המלך היה לבוש בבגד מלאזי מסורתי, והכלה לבשה שמלה לבנה כיאה לכלות מערביות. מאוחר יותר היא העלתה סלפי משותף עם בעלה הטרי לטוויטר ובה היא נראית עם חיג'אב מסורתי.

בראיון לכלי התקשורת באסיה, תיארה המלכה החדשה את אורח החיים הפרוע שלה לפני שהכירה את המלך המלזי. "תקופת התיכון שלי הייתה די פרועה", היא מספרת. "יצאתי עם סקייטרים, אהבתי אופנועים, הייתי בנדיטית לא קטנה – אבל עכשיו זה השתנה, ואני חושבת שהגבר שלי צריך להיות ראש המשפחה ואסור שהוא ירוויח פחות מאשתו". אוקיי...