עד עכשיו כולם היו מרוכזים בכסף, במכות ובדרמה שהגיעו בעקבות קרב המאה של עולם האגרוף בו השתתפו קונור מקגרגור ופלויד מייוות'ר. אבל אחרי שכל זה כבר נטחן עד אבק, הצופים והגולשים הצליחו להתפנות לדברים אחרים חשובים שהיו בקרב - נשות הזירה.

כולם רגילים, ואפילו אוהבים, את העובדה שנערות הזירה מסתובבות בכל קרב לחימה, אבל הפעם הן איכשהו הצליחו לגרום לרושם ממש רע, שגרר המון ביקורות ברשת. 

מסתבר שהרבה מהצופים בקרב נלחצו מאוד מהעובדה שכל נערות הזירה נראו תמיד אותו דבר - מתוחות, באותה תנוחה ועם חיוך מלחיץ קפוא. גם הגולשים, שנחשפו בשלב מאוחר יותר לתכנים מתוך הקרב, קלטו את נערות הזירה על רקע של כל ריאיון של הלוחמים וליד כל מצלמה פועלת, מה שהיה ממש קריפי מבחינתם. כמה מהצופים אמרו שהם ראו נערות זירה שנאבקו על חשיפה מול המצלמה.

הביקורות היו כל כך קשות, שלראשונה ביקשו נערות הזירה שהופיעו בקרב להגן על שמם ולהתראיין כדי להסביר למה הן נראות ככה. אחת מהן הייתה דיבון ביאנקה, שהסבירה בריאיון לאתר UNILAD הבריטי, שהנשים בסך הכל עושות את העבודה שלהן.

"התפקיד שלנו הוא להדגיש את הספונסר. לא הקדשתי יותר מדי תשומת לב לתגובות של האנשים", אמרה דיבון, "אתה לא יכול לרצות את כולם".

A post shared by Devon Bianca �� (@devstef) on

A post shared by Devon Bianca �� (@devstef) on

A post shared by Devon Bianca �� (@devstef) on

דיבון הסבירה שנערות הזירה חייבות להיראות תמיד מלאכותיות, מתוקתקות, יפות ומלאות חיוכים, ושהן עובדות הרבה יותר קשה ממה שנדמה. למעשה, הן חייבות ללכת תמיד על עקבים גבוהים במשך כתשע שעות ברציפות, כאשר שש שעות מתוכן זה כדי להצטלם עם מעריצים ולהלך בתוך וליד הזירה. "בהחלט יש הרבה חיוכים מעורבים, וחייבים ללכת ולעמוד כל היום", הוסיפה דיבון.

ההסברים של נערות הזירה לא כל כך שינו את עמדת הצופים, שדי הרגישו שהפעם הן לגמרי הגזימו עם כמה שהן ניסו לפרסם את הספונסר ולהראות נוכחות בקרב.