החיפושים אחר התוקפים האלמונים שמטילים את אימתם על באי רחוב בוגרשוב במרכז תל אביב, נמשכים.

הבוקר התברר לתושבי הרחוב כי מדובר בשני תוקפים ולא אחד כפי שחשבו בתחילה. השניים, כך על פי דפוס פעולתם, אורבים לתושבים, תוקפים אותם מאחור ולאחר מכן מפתיעים אותם עם מכת אגרוף ונמלטים.

אחד התושבים שהותקף על ידי השניים צילם את מי שלטענתו תקף אותו. לדבריו, הגבר שבתמונה זוהה על ידי מספר תושבים כמי שתקף אותם, אך תושבים אחרים טוענים כי היה זה מישהו אחר בעל מבנה גוף גדול יותר ומכאן החשד כי מדובר בצמד תוקפים.

התוקף מבוגרשוב
התוקף מבוגרשוב

בימים האחרונים הצטברו עוד ועוד עדויות של תושבים שהותקפו על ידי שני האלמונים, ועד כה הוכנו מספר  קלסתרונים של החשודים במטרה לאתר אותם ולהביא לסיום הפרשה. 

בעקבות הרעש הציבורי שהוקם והסיקור התקשורתי הרחב לו זכתה הפרשה, החליטה עיריית תל אביב להגביר את סיורי ניידות סל"ע וניידות משטרת תל אביב במקום, ואף הפעילה שוטרים קהילתיים ובלשים סמויים שיסייעו באיתור התוקפים. 

על פי החשד, התוקפים היכו בימים האחרונים עשרות תושבים שהלכו לתומם ברחוב בשעות הבוקר והערב, כאשר התקיפות בוצעו ברחוב יהודה הלוי, חובבי ציון, טרומפלדור ורחובות מקבילים אחרים. "באחד הערבים, כשהלכתי מולו ברחוב טרומפלדור, הוא דחף אותי בעוצמה לכביש, לא אמר כלום והמשיך הלאה", סיפר אחד התושבים, "מדובר על מישהו נורמטיבי. לא הומלס או אדם מעורער בנפשו. כזה שיודע מה שהוא עושה"._OBJ

התושבים, שהקימו חמ"ל שכונתי, מתארים את אחד התוקפים כבעל מבנה גוף רזה, ואת התוקף השני כשמן יותר. שניהם, כך על פי החשד, בשנות ה-30 לחייהם, גובהם כ-1.75-1.70, והשניים נוהגים ללבוש קפוצ'ון לראשם.

היום סיפרו השכנים כי הם חוששים שהתוקפים עלולים להשתמש בסכינים או אקדחים ולא רק להשתמש בחבטות ואגרופים. "אנשים פוחדים לצאת מהבית", מספר תושב הרחוב, "יש זוגות צעירים עם ילדים שפעם היו מטיילים ברחוב וכבר לא יוצאים החוצה בשעות הבוקר והערב. פוחדים שהתוקף המטורף ייפגע בהם".