דרמה בשחקים: תושבת בריטניה נשלחה לאחרונה על ידי בית המשפט בארצה לרצות עונש מאסר ממושך לאחר שהתפרעה בצורה מטורללת במהלך טיסה מהמפרץ הפרסי חזרה לביתה.

דמי בורטון (20), נמצאה אשה לאחר שעוררה מהומת ענק בטיסה של חברת Etihad מאבו דאבי למנצ'סטר בחודש מאי שעבר, זאת לאחר שעלתה שתויה לחלוטין למחלקה הראשונה במטוס והחלה להציע לאנשים שישבו סביבה לקיים עמה יחסי מין.

עדי ראייה שהיו על המטוס סיפרו כי המהומה החלה לאחר שהתיירת הבריטית הסתובבה ברחבי המטוס והזמינה נוסעים "להצטרף אליה למועדון ה-Mile High" (בפשטות: המועדון אליו משתייכים כל אלה שקיימו אי פעם יחסי מין בין שמיים לארץ).

בשלב הזה, כשהעניינים כבר לחלוטין יצאו משליטה, הדיילים דרשו מבורטון לחדול ממעשיה וסירבו להגיש לה עוד אלכוהול. בתגובה, בורטון החלה לתקוף את אנשי הצוות באלימות קשה.

המטוס של חברת אלקטרה-אייר
מהומת ענק על המטוס. אילוסטרציה | צילום: חדשות

"עדיף שתנחיתו את המטוס הזה!", צעקה האישה הצעירה בעודה בועטת, נושכת ונוגחת באנשי הצוות ונוסעים שניסו להשתלט עליה. אחד העדים במשפט, רופא מרדים מבריטניה, סיפר שהמאבק עם בורטון היה "גרוע יותר מכל דבר שהוא חווה בחייו".

לבסוף, שישה נוסעים ואנשי צוות הצליחו להשתלט על בורטון ומסרו אותה לכוחות המשטרה אחרי הנחיתה במנצ'סטר.

במהלך המשפט נגדה טען סנגורה כי היא מצטערת על מעשיה ומאוד מתביישת בהם, ואף על פי כן השופט החליט לדון אותה לעונש מאסר ממושך בעקבות המהומה האדירה שיצרה.

"מוכרחים לשמור על הסדר הטוב במהלך טיסות – לרבות הארוכות שביניהן", אמר השופט ג'ון אדוורדס בדיון המסכם. "אני חושש שעליי ליצור הרתעה מהתנהגות שכזו בעתיד", הוא ציין ודן את בורטון ל-6 חודשי מאסר בפועל בעקבות התקרית.