לפני שנתחיל, תציצו רגע בקבוצת הוואטסאפ המשפחתית שלכם - כמה אנשים אתם סופרים שם? ארבעה? חמישה? כנראה שלא יותר מזה, וזה פחות או יותר הגודל הממוצע למשפחה היום בעולמנו. עכשיו עצמו עיניים ונסו לדמיין את אותה קבוצה עם 23 משתתפים - שני הורים ועוד 21 אחים - מטורף? חכו, רק התחלנו.

ההזיה כאן למעלה היא למעשה המציאות של משפחה תושבת פרגוואי, או יותר נכון של זוג ההורים לאותה משפחה: האם בסילה אגואז'ו (74) והאב גורג'יו גומז (80). 

השניים, יחד עם כל ילדיהם, הפכו לאחרונה לאחד הסיפורים הכי ויראליים בדרום אמריקה, אחרי שסיפורם פורסם בתקשורת הפרגוואיית. המשפחה, שזכתה לכינוי "בית חרושת לתינוקות", מתגוררת במחוז רפטריסיון (distrito de Repatriación) שבצפון מזרח המדינה - "סגרה את השאלטר" לפני כ-26 שנה, והתינוק האחרון אותו הביאה בסילה לעולם היה ביום הולדתה ה-48.

בראיונות שונים שנתנו ההורים, הם סיפרו כי לא מעט אנשים הצמידו להם את הכינוי "סופר פאפא'ס" (הורי על בתרגום חופשי), זאת למרות הקשיים הרבים שחוו לאורך השנים עם כזו כמות של ילדים, ולטענתם גם אותם קשיים "לא גרמו להם לחדול מהתשוקה הכי גדולה שלהם - לעשות ועוד ועוד תינוקות".

"הייתי משהו כמו 20 שנה בהריון", סיפרה בסילה. "את רוב ילדי ילדתי בביתי, ושניים מהם נולדו לבד אחרי שבעלי יצא לחפש את המיילדת אבל לא חזר בזמן. הראשון שנולד היה אדריאנו, שהיום כבר חוגג 56. כל השאר הגיעו בהפרשים של שנה-שנה וחצי, ואחרים בהפרשים של שנתיים", סיכמה בסילה שמגדלת בגאווה 17 בנים ו-4 בנות.