עולם הספורט בכלל, וקהילת הרסלינג בפרט, מבכים את מותו המפתיע של מתאבק מוכר אשר איבד את חייו בסוף השבוע האחרון מדום לב שחווה במהלך קרב. על פי הדיווחים, סזאר ברון, המוכר בתור Silver King, מת בגיל 51 בעיצומו של קרב היאבקות בו השתתף בלונדון. התקרית התרחשה במהלך אירוע של ארגון ה- AAA בשכונת קמדן, בזמן שברון התמודד בזירה מול המתאבק הוותיק חובנטוד גררה.

התקרית הקשה תועדה כולה על ידי הצופים באולם, ובתחילה נראה ברון מסתער על גררה עם מהלך ה-Running Clothesline כשהוא מנסה להצמיד את יריבו לזירה. השופט הצליח לספור בקושי עד שתיים לפני שגררה התאושש, אך ברון נותר שכוב על הזירה.

בתחילה, הצופים המבולבלים השתעשעו וחשבו שמדובר בחריגה כלשהי מהתסריט, אבל אז גררה ניסה להרים את ברון וכשזה בקושי הצליח לעמוד על ברכיו, המתאבק הוותיק הפך אותו על הגב והצמיד את כתפיו לזירה. וכך, רק לאחר סיום הקרב, נכנס הצוות רפואי לטפל בסזאר.

"סילבר קינג" היה מוכר בעולם ההיאבקות בעיקר בזכות עבודתו בארגוני ה-WCW בסוף שנות ה-90 ופועלו ב-AAA מזה כעשור. בנוסף, הוא שיחק בעבר לצד ג'ק בלאק בקומדיה ההוליוודית "נאצ'ו ליברה", שם הוא גילם את הנבל רעמסס שחבש מסכה מוזהבת בזירה. הידיעה על מותו הפתאומי היממה רבים מעמיתיו לעבודה, כמו גם נציגים מארגונים אחרים.

בחשבון הטוויטר הרשמי של ה-WWE נכתב: "אנחנו מצטערים לשמוע כי Silver King, אגדת הלוצ'ה ליברה וכוכב ה-WCW, מת בגיל 51". כמו כן, חלק מאושיות ההיאבקות הגדולות בעולם הספידו את ברון, כולל כריס ג'ריקו, טומי דרימר, נטליה ניידהארט, סמואה ג'ו ואריק בישופ.

אוהדי היאבקות מסביב לעולם התקשו שלא להשוות את התקרית המצערת לאירוע בו איבד את חייו בזירה המתאבק פרו אגוויו ג'וניור בזמן שהתאבק מול אגדת הרסלינג המקסיקנית ריי מיסטריו. האירוע הטראגי ההוא ארע בשנת 2015 כאשר אגוויו לקה בדום לב לאחר ששבר את המפרקת רגעים ספורים לפני תום הקרב שגם הוא היה חלק ממופע של AAA. מפיקי האירוע בלונדון בו "סילבר קינג איבד את חייו סירבו להרחיב בנושא, וגם גררה עצמו טרם הגיב לטרגדיה בה היה מעורב.