מה קורה אם אתה נפרד מהפרטנרית שלך ישר אחרי אירוע ה"פרום", שכל אמריקאי חולם עליו מהרגע שהוא נולד בערך? מסתבר שהרבה, וזה אף פעם לא יהיה לטובתך.

גבי דאן, אמריקאית צעירה, חוותה כאב לב ראשון של טינאייג'רית כאשר החבר שלה נפרד ממנה רק כמה ימים לאחר אירוע הנשף הגדול של התיכון. כדי להתמודד עם הפרידה, גבי נקמה באקס בצורה קלילה והומוריסטית, בטרנד שראינו הרבה לאחרונה - פוטושופ.

הנערה הנקמנית פרסמה בטוויטר את תמונות הנשף שלה ושל האקס, לאחר פוטושופ קטן שעשתה לו - במקומו היא שמה את גופו ופרצופו של הכוכב ההוליוודי ראיין ריינולדס. "החבר שלי נפרד ממני כמה ימים לאחר הפרום, אז החלטתי לערוך את התמונות טיפה", כתבה בפוסט.


כמובן שהציוץ הפך לוויראלי ותוך יומיים כבר צבר עשרות אלפי לייקים ושיתופים. ומי שלא היה עיוור לעובדה הזאת הוא לא אחר מאשר ריינולדס בכבודות ובעצמו. אז כאילו שהנקמה הקטנה שלה לא עבדה מספיק יפה, גם השחקן הצטרף ככח עזר.

"בצעד הבא אנחנו צריכים להוסיף אותי בפוטושופ גם על תמונת ספר המחזור שלו", צייץ ריינולדס בתגובה. וכדי לחתום סופית את העובדה שגבי עברה את הפרידה כשידה על העליונה - ריינולדס גם הוסיף את ההאשטאג Don'tMessWithGabi#, שהפך כמובן לוויראלי בעצמו.


התגובה של ריינולדס זכתה ליותר מחצי מיליון לייקים וכמעט 150,000 שיתופים, מה שעזר מאוד לשפר את ההרגשה הרעה של גבי, וכנראה גם לאמלל את הבחור שזרק אותה. אחח, אהבה זה דבר כל כך יפה.