"כשאני אמצא את האדם שעושה את זה, יהיה לו יום רע מאוד": גבר בלגי תיאר לאחרונה את הסיטואציה ההזויה איתה הוא מתמודד כבר קרוב לעשור. סיטואציה שחלק מכם אולי היו מאמצים בשמחה, אבל הפכה את החיים שלו לסיוט - לא פחות.

ז'אן ואן לנדגם, בן 65 ותושב  העיר טורנאוט שבצפון המדינה, מקבל לביתו מדי יום מגשי פיצה שהוא מעולם לא הזמין – ובריאיון לכלי תקשורת מקומי הוא חשף כיצד התופעה ההזויה הזו השפיעה על מצבו הנפשי.

"אני כבר לא מסוגל לשמוע רעש של אופנועים כשהם חולפים ליד ביתי. בכל פעם שאני שומע את המנועים שלהם, אני חש ברע", סיפר אן לנדגם והוסיף שהתופעה הביזארית החלה לפני 9 שנים כאשר קיבל לביתו משלוח פיצה שמעולם לא הזמין - ומאז המשלוחים פשוט לא עוצרים.

 

שליח פיצה (צילום: torontosun, twitter)
זה פשוט בזבוז נוראי" | צילום: torontosun, twitter

ז'אן טוען שהוא מקבל לביתו מגשי פיצה בכל שעות היממה ולפעמים גם באמצע הלילה. לטענתו, השיא היה כשקיבל ביום אחד 14 מגשי פיצה שנחתו בביתו בזה אחר זה. "אני כבר לא מסוגל לישון בגלל הדבר הזה. אני כל הזמן חי בחשש שמישהו יביא לי פיצות הביתה", הוא אמר ספק בצחוק ספק ברצינות.

הבלגי אמר כי מעבר לעובדה שהתופעה מוציאה אותו מדעתו, הוא גם מרגיש נורא בגלל בזבוז האוכל האדיר. "כל האוכל הזה נזרק בסופו של דבר, אני לא שומר את המגשים האלה. זה פשוט בזבוז נוראי, של כסף ושל מזון".