ד"ר נסאר עלה לכותרות בחודשים האחרונים לאחר שנחשף כי הוא הטריד ותקף מינית למעלה מ-300 נשים ונערות במהלך שירותו כרופא נבחרת ההתעמלות הלאומית של ארה"ב. נסאר נהג להציע לנשות הנבחרת טיפולים רפואיים מיוחדים ובמהלכן הוא היה תוקף אותן מינית. כעת מתברר שהוא לא רק תקף נשים.

מתעמל אמריקאי צעיר עלה לכותרות לאחר שביום רביעי האחרון הגיש תלונה נגד רופא הנבחרת לשעבר על תקיפה מינית; ג'ייקוב מור הפך בשבוע שעבר לגבר הראשון שמתוודה כי נפל קורבן למעשיו של ד"ר לארי נסאר וגם תובע ממנו פיצויים.

בכתב התביעה טוען מור כי רופא הנבחרת לשעבר ביצע בו לכאורה מעשים מגונים במהלך טיפול דיקור. לטענתו, ד"ר נסאר "נגע באזור החלציים שלו וסביב איבר מינו", תוך כדי שהוא מטפל, כביכול, בפציעת כתף ממנה סבל. כמו כן, המתעמל טוען כי הרופא הוריד לו את המכנסיים בזמן שמתעמלת אחרת הייתה בחדר הטיפולים. מור הוא אחיה הצעיר של קמרין מור, גם היא מתעמלת בנבחרת ארה"ב שהותקפה מינית על ידי ד"ר נסאר. בבית המשפט סיפרה קמרין איך לא יכלה להיות כתף תומכת בשביל חברותיה לנבחרת, אבל היא כן הייתה שם בשביל אחיה שהיה נסער בעקבות ה"טיפול הרפואי" שקיבל מנסאר.

בתחילת החודש שעבר, לארי נסאר נמצא אשם בחשדות המיוחסים אליו ונידון לתקופת מאסר של בין 40 ל-125 שנים. כמו כן, הוא נשפט ל-60 שנות מאסר נוספות בגין תוכן פדופילי שנמצא ברשותו.