מכירים את הקטע הזה שאתם משוטטים במחשבות שלכם בזמן העבודה? ברור שאתם מכירים, זה הרי קורה לכולנו – ולא רק בעבודה. מחקר שפורסם בכתב העת Harvard Gazette בדק ומצא שרוב האנשים חולמים בהקיץ כמעט 30% מהזמן בו הם ערים ועוסקים בפעילות כזו או אחרת. למעשה, יש פחות או יותר רק פעילות אחת בה אנחנו משקיעים את מלוא תשומת הלב שלנו – סקס כמובן. למרות זאת, ישנם אנשים שסקס הוא חלק בלתי נפרד מהפרנסה שלהם, ועל כן נשאלת השאלה: על מה לעזאזל חושבים שחקני פורנו כשהם מקיימים יחסי מין על הסט?

כריס שירר, כתב המגזין האוסטרלי של אתר האינטרנט Vice, יצא להפקת פורנו מקומית בשביל לבדוק את הסוגיה הזאת. הוא הפנה את השאלה לארבעה אנשים שונים בתעשייה הכחולה, וכמצופה, הוא קיבל מגוון תשובות שנוגעות לשלל היבטים שונים – בין אם זה דברים שקשורים להפקה, עניינים משפחתיים ואפילו התבלטות על בילויים אחרי הצילומים.

בלייק וויילד, שחקנית פורנו ממלבורן, מספרת שלרוב היא חושבת על דברים שקשורים לעבודה שלה מול המצלמה. "באופן כללי, אני חושבת על הדברים שקשורים להעמדה שלי בסצינה", היא מספרת. "לרוב אני מוצאת את עצמי תוהה 'האם אני בזווית טובה מול המצלמה?', 'האם התנוחה הזו תצטלם טוב?' או 'האם אני מספיק חשובה לזווית הצילום?'. מאוחר יותר, מתחילות לצוץ לי מחשבות אחרות כמו 'אולי אני אזמין פיצה? מה יהיו התוספות? אולי אני אצא לשתות בירה?'. אתה יודע, דברים מהסוג הזה".

לטענתה של וויילד, מאוד קל למצוא את עצמך משוטט במחשבות למקומות משעממים – אפילו כשאתה מקיים יחסי מין על הסט. "אם עשיתי מספיק תנוחות במהלך הצילומים ונשארתי בהן מספיק זמן בשביל הבמאי, אז המחשבות שלי לרוב הולכות לכיוון מזון ונגזרותיו". באשר לשאלה האם הסקס עדיין מהנה עבורה, וויילד מספרת שבשלב הזה של הקריירה שלה היא מוצאת את עצמה בעיקר נהנית מתהליך הההפקה. "בשבילי, זה עוד יום במשרד", היא מספרת. "אתה חייב ליהנות מזה בצורה כלשהי וכל סצינה היא שונה מהקודמת, אבל אני כבר כמעט ולא מתרגשת מהסקס עצמו. אני בעיקר אוהבת את העבודה".

ג'סי לי פירס, שחקנית נוספת שעובדת במלבורן, מספרת שכאשר היא לא חושבת על ההפקה עצמה, היא לרוב תוהה אם השותף שלה לסצינה נהנה במהלך הצילומים. "אם אני חולמת בזמן שאני על הסט, אז זה בדרך יהיו מחשבות על השחקן שאיתי", היא מספרת. "כלומר, אני יודעת שהוא מקבל כסף בשביל לזייף את התגובות שלו במהלך הסקס, אז אני הרבה פעמים תוהה אם הוא באת אוהב את מה שקורה. 'האם הוא בכלל נמשך אליי?', 'האם הוא לקח ויאגרה?' – דברים בסגנון הזה".

פירס מספרת שהיא בדרך כלל משתדלת לחשוב איך להפיק את המיטב בשביל כל סצינה, מה שגורם לה לעיתים להיכנס למתח. למרות זאת, יש פעמים שהיא מוצאת את עצמה נסחפת עם האקט. "אני לא אשקר, הגברים בתעשייה ממש טובים במיטה", היא מספרת. "מהבחינה הזאת, לפעמים אני תוהה אם נסחפתי יותר מדי בסקס ושואלת את עצמי 'כמה זמן אני כבר בתנוחה הזאת?' או 'אולי כדאי שאני אעבור למשהו אחר?'".

מדיסון, שחקן פורנו אוסטרלי, מספר שהוא לרוב לא נותן דרור למחשבותיו לאורך הסצינה כי בשבילו הבימוי הוא מאוד סכמתי. "רוב הסצינות שלי מסודרות אותו הדבר", הוא מספר. "זה מתחיל במין אוראלי, ממשיך עם עוד שלוש תנוחות ואז ה-Money Shot – בקיצור, הכל מתוזמן היטב". מדיסון מסביר שעבורו התזמון הוא קריטי, שכן כך הוא יודע מתי ניתן לקדם את הסצינה לשלב הבא. אז איך יודעים מתי עוברים לתנוחה הבאה? פשוט מאוד. שרים שירים.

"אם השאלה היא על מה אני חושב כשאני עובד על הסט, אז התשובה היא שאני שר לעצמי בראש", מספר מדיסון. "אני חושב ששירים עובדים טוב, כי הם גם גורמים לך להיכנס לקצב וגם מכניסים אותך למצב רוח מסוים. השיר האהוב עליי הוא Black Velvet של אלאנה מיילס. רוב הזמן אני לא מתרגש במהלך הצילומים, והשיר הזה גורם לי להרגיש סקסי. אז אני שר אותו לעצמי. שירים טובים גם בשביל לתזמן תנוחות ואת הסצינה באופן כללי. אחרי שסיימתי שיר אחד, אני יודע שאני צריך להחליף תנוחה. אחרי חמישה שירים, אני יודע שאני לקראת הסוף של הסצינה". מעבר לזה, מדיסון מספר שהוא נוהג להשתתף לעיתים קרובות בסצינות של BDSM (סאדו-מאזו), שהן לרוב מורכבות יותר מבחינת המשחק, דורשות רמות ריכוז גבוהות ולא מאפשרות יותר מדי לחשוב על דברים אחרים.

ג'ייק שיי, שחקן פורנו מסידני, מספר שהוא בדרך חושב על איכות המשחק שלו לאורך הסצינה – ובמיוחד על המילים שיוצאות לו מהפה. "מחשבה שצצה לי הרבה פעמים היא: 'האם אמרתי Oh Fuck יותר מדי פעמים?'. זאת בדרך השורה שאני אומר יותר מהכל", הוא מספר. למרות זאת, הוא מודה כי הוא לרוב חושב על הדבר הבא בעבודה שלו. "'מתי הסצינה הבאה שלי?', 'מה הלו"ז שלי בשבוע הבא?', אלו בדרך כלל הדברים שאני חושב עליהם כשאני חולם תוך כדי הצילומים. חוץ מזה, אני אוהב מאוד לצייר, אז גם על זה אני מוצא את עצמי חושב לעיתים קרובות".

שיי מוסיף כי הוא אוהב יותר לצייר מאשר לקיים יחסי מין ומגדיר את זה בתור "התשוקה" האמיתית שלו. מבחינתו, פורנוגרפיה היא רק מקור הפרנסה שלו, ולמעשה, הסקס כבר כמעט ולא מרגש אותו. "בימינו, אני כבר כמעט ולא מתרגש מהסקס על הסט – הרבה פחות מאשר כשאני צופה בפורנו, זה בטוח. כשאני מסתכל על האישה שאני שוכב איתה, אני לא מוצא את עצמי חושב 'וואו, היא מהממת'. אני מניח שזה אולי קשור להתניה. כלומר, אם הייתי חושב על זה, אז הייתי מגיע לאורגזמה מוקדם מדי".