כולנו כבר יודעים שמשחק מקדים זו אחת הדרכים הטובות ביותר להגביר את תחושת האינטימיות ולהגדיל את הסיכויים להגיע לאורגזמה. עכשיו מסתמן שיש שלב נוסף באקט המיני שיכול לשפר לכם את החוויה הכוללת – וכנראה אתם מפספסים.

אנבל נייט, סקסולוגית בריטית, התראיינה לאחרונה לאתר האינטרנט Daily Star ודיברה על ההיבטים החיוביים של ה-After Play. כלומר, כל מה שאתם עושים אחרי שאתם מקיימים יחסי מין. "בואו נתייחס רגע לסקס בתור פעילות ספורטיבית", אומרת נייט. "תחשבו שמשחק מקדים זה החימום, הסקס הוא הפעילות עצמה וה- After Play הוא המתיחות שאחרי". לטענתה של נייט, אדם שמיומן ב-After Play לא רק שיכול להגביר את ההנאה שלו בחדר השינה פי כמה וכמה - אלא גם לחזק את מערכת היחסים שלו עם בת הזוג.

חשוב להדגיש כי לא מדובר פה בפעילות יוצאת מגדר הרגיל; After Play יכול להיות שורה של דברים כמו להתנשק, להתחבק או אפילו סתם לשכב אחד ליד השנייה ולשוחח, וכמובן שמקלחת משותפת גם יכולה להואיל למערכת היחסים שלכם. למעשה, כל דבר שלא כולל אתכם מפנים את הגב אחד לשנייה ופשוט הולכים לישון הוא מבורך.

נייט מוסיפה כי After Play יעיל גם יכול להגביר את העניין שלכם בסקס באופן כללי. "ככל שתהיו יותר פעילים לאחר קיום יחסי מין, כך תרצו יותר סקס", היא מסבירה. "כתוצאה מכך, הסקס שלכם יהיה טוב יותר ואתם תרגישו טוב יותר. העיקרון שמאחורי סקס טוב הוא תחושה של קירבה רגשית ופיזית לפרטנר שלך – ולכן After Play הוא חשוב כל כך. הרבה אנשים ממעיטים ליישם את זה או מתעלמים מזה לחלוטין, מה שעלול להוביל למתחים בין בני הזוג".