הסיוט הכי גדול של כל שחקן בייסבול התגשם בשבוע האחרון לאחר שתופס נפגע מכדור באזור הכי רגיש שיש (בלשון המעטה) – והכל נתפס בעדשת המצלמה. התקרית הקשה התרחשה במשחק בין קבוצת הסיינט לואיס 'קרדינלס' לקבוצת השיקגו 'קאבס', כאשר התופס של סיינט לואיס ספג כדור בייסבול לאשכים במהירות של למעלה מ-162 קמ"ש (מה שנקרא בעגה המקצועית: Fastball).

על פי הדיווחים באתר האינטרנט SportsBible, ידיאר מולינה, התופס של ה'קארדינלס', נפצע כתוצאה מהתקרית והוא ככל הנראה יפספס לפחות ארבעה שבועות בעונה הנוכחית. הרופא של הקבוצה סיפר שהשחקן הפורטוריקני מתמודד עם "פציעת אגן עם שטפי דם משמעותיים" – שזאת כנראה הדרך היפה ביותר להגדיר מכה בביצים. מוקדם יותר השבוע הוא עבר ניתוח בעקבות הפציעה.

חשבון הטוויטר של אתר הספורט Deadspin העלה את התיעוד לרשת. כפי שניתן לראות בקליפ, בהילוך איטי איום ונורא, החובט נוגע קלות בכדור ומשנה את המסלול שלו היישר אל החלציים של מולינה. מאוחר יותר, מייק מת'אני, מאמן הקבוצה, התייחס לתקרית ואמר: "זאת הייתה מכה קשה, מהסוג שלא מרגישים טוב יותר ביום שלמחרת".

מאמן הקבוצה הוסיף כי לתופס לא הייתה שום דרך להתחמק מהפגיעה המחרידה. "הוא לא יכול היה לברוח לשום מקום", הוא אמר, "מיד אחרי הפציעה הוא התמודד עם מצוקה נשימתית. אני מניח שאין צורך להסביר למה" – אכן אין צורך, התמונות מדברות בעד עצמן.