ברנדה ברטיני, ארגנטינאית בת 26, נלקחה למעצר לאחר שהתברר שהייתה אחראית לאירוע אלים במיוחד, במהלכו חתכה את איבר מינו של גבר בן 40 בנסיבות שעדיין אינן ברורות.

פרטי זהותו של הקורבן - שמכונה כרגע סרג'יו פ. - לא נחשפו במלואם, אך תמונתו ותמונות קשות מהאירוע פורסמו ברחבי הרשת ובכלי התקשורת המקומיים בארגנטינה.

כרגע לא ברור עדיין מה היו מניעיה של ברנדה ועורכי הדין של שני הצדדים סותרים אחד את השני. עורך דינה של ברנדה, קרלוס נהי, אמר ש"יש הצדקה למה שקרה". לפי הטענות שהובאו בפניו, ברנדה נתנה לסרג'יו להיכנס לדירתה משום שמדובר באדם מלהקת רוק שהכירה. אך ברגע שהוא נכנס הוא תקף אותה מינית, ועל מנת להגן על עצמה תקפה אותו במזמרה. "אם האקט היה מוגזם - זה תפקידו של בית המשפט להחליט".

כמובן שגרסת עורך דינו של סרג'יו שונה לגמרי. לדבריו, השניים יוצאים כבר כמה חודשים, ובמהלך אקט מיני בו ברנדה קשרה עם צעיף את עיניו של סרג'יו, קרה הדבר הנורא. "יש ראיות לכך בזירת האירוע", אמר פרקליטו.

שכנים ששמעו את התקרית הגיעו מיד לזירה כדי לעזור לסרג'יו, עד שכוחות ההצלה והמשטרה החליפו אותם וניסו להשתלט על מה שקרה שם.

עדיין לא ידוע אם הרופאים יצליחו לחבר חזרה את האיבר ומה יהיה בגורלם של השניים, אבל ברנדה נלקחה מיד למעצר ונמצאת תחת חקירה.