מדי שנה אתר פורנהאב מפרסם את נתוני הצפייה, החיפוש והדירוג שלו בשנה האחרונה. רגע לפני ש-2019 נכנסת בדלת, קברניטי האתר פרסמו את הסטטיסטיקות של 2018, ואחרי שקראתי אותן אין שום מילה אחרת שתוכל לתאר את מה שאני מרגישה חוץ משוק. אולי הלם. אבל שוק זו בהחלט הגדרה ראויה.

מסתבר שאתם עדיין צופים בפורנו (אני הפסקתי וגיליתי עולם ומלואו של דמיון מפותח, מעורר ומרגש, שלא ידעתי שיש בי, אבל זה כבר לכתבה אחרת) - ולא רק זה, הקטגוריה האהובה עליכם היא... תופים... לסביות! כמה מפתיע. כרגיל, אני באה להרוס. אבל לא - הפעם אני לא אספר לכם על ניצול נשים בתעשיית המין, אני פה סתם כדי לגלות לכם ככה בסוד שלסביות, ובכן, ממש לא עושות סקס כמו בסרטונים האלה שאתם מחפשים אחריהם כמו משוגעים.

דבר ראשון - זה קשה לכם לתפוס, אבל איבר המין הגברי לא כזה נחשק כמו שאתם חושבים. בוודאי לא בין לסביות. אני לא יודעת איך שחקניות הפורנו שאתם צופים בהן מגדירות את עצמן, אבל חשוב להבהיר שבמציאות, יש מצב שנשים ששוכבות עם נשים לא מוצאות דבר מושך באיבר שלכם. כי לסביות לא "מתנסות" או "מבולבלות" וגם לא "צריכות זין". לכן גם החיקויים שלו, רוטטים, עשויים סיליקון, דו כיווניים, או מה שאתם רואים שם בסרטון - לא בהכרח תופסים מקום בסקס לסבי אמיתי.

View this post on Instagram

A post shared by Pornhub (@pornhub) on

שנית, אם יש משהו שלא סבלתי אף פעם בפורנו זו הבנייה (לק, ג'ל - לא יודעת, לא מבינה בזה) שיש לנשים בציפורניים, אבל זה אולי עניין של טעם. בכל מקרה, כשמדובר בשתי נשים ששוכבות אחת עם השניה, אתם יכולים להבין (או שאני צריכה להסביר?) איך הסיפור הזה ממש לא עובד ואף עלול להכאיב ולפצוע.

לסיום "כל האמת בפרצוף" בגרסה הלא מצונזרת, שנת 2018  – הן לא החברות הכי טובות, זו ממש לא לסבית שפיתתה את שותפתה הסטרייטית לדירה והן בטח לא אחיות. למה לעזאזל עלילות הרקע האלה מחרמנות אתכם?! אלוהים ישמור.

טוב, האמת היא שלא באתי להרוס, בסך הכל רציתי לפקוח לכם את העיניים. כמו שתמיד מקפידים להסביר לנו איך פורנו סטרייטי הוא הקצנה של המציאות (בגודל האיברים, בעור נטול שיער, בסקס שנמשך שעות וכו'), ככה גם הפורנו הלסבי; אתם קצת כועסים שגרמו לכם ולבנות הזוג שלכם למיטה לחשוב שהזין שלכם קטן מדי וכל האקט קצר מדי, לא? כי זה מעוות את המציאות, מחפיץ ובונה ציפיות לא רציונליות. אז ככה אותו דבר עם לסביות; יש אותן באמת, הן לא קיימות רק בעולם הפורנוגרפי ובאופן שבו מציגים אותן שם. זה יותר חשוב ואנושי לדעת את זה מאשר לגמור עוד פעם אחת לתוך טישו על חשבונן.  

View this post on Instagram

A post shared by Pornhub (@pornhub) on

אה, ועוד דבר קטן. ראיתי שבקטגוריה המדורגת שלישית בחיפוש בחרתם "מילף" וברביעית "אמא חורגת" והשישית היא פשוט "Mom". אמנם אני לא פסיכולוגית, אבל אני מתקשה שלא להסיק מזה שבסוף כולכם רוצים לשכב עם אמא שלכם. הנה משהו לחשוב עליו עד לפרסום נתוני הצפייה של פורנהאב בשנה הבאה.