מוסטפה מוגאבו מוטון, תושב מחוז קגאדי שבאוגנדה הוא ראש הכפר בו הוא מתגורר, והוא עלה לכותרות לאחרונה לאחר שהתגלה המספר הלא הגיוני שמרכיב את השושלת שהוא לא מפסיק לטפח. לטענתו של מוטון, הוא התחתן עם אשתו הראשונה בשנת 1968 כשהיה בן 16 בלבד. מאז אותה חתונה הוא הספיק להינשא ללא פחות מתריסר נשים איתן הביא לעולם יותר מ-150 ילדים, כך מדווח העיתון Uganda New Vision.

"אשתי הצעירה ביותר היא בת 25 והמבוגרת בת 50", סיפר מוטון לכלי התקשורת בארצו. "לאורך השנים היו לי גם יותר מ-10 בנות זוג שונות שילדו כולן באותה שנה. בני הבכור הוא בן 49 והילדים הכי קטנים שלי הם זוג תאומים בני 4". בהמשך הוסיף מוטון כי שש מנשותיו נמצאות בהריון מתקדם ובקרוב הוא צפוי להפוך לאב ל-180 ילדים (!).

מוטון, איש עסקים בזמנו החופשי, מנהל חנות סיטונאית במרכז הקניות קיאטרקרה באזור מגוריו שם הוא מוכר שעועית, תירס וקפה. בהמשך הראיון סיפר מוטון על הקשיים בחייו: "בשנים האחרונות עשיתי הכל כדי להאכיל את כל ילדיי ונשוותיי וזה לא קל - אני פונה אל ממשלת אוגנדה לפחות לתת חסות ל-30 מילדיי בבתי הספר התיכוניים".

כ-40 מילדיו של ראש הכפר הם בני גיל בית ספר יסודי, והוא טוען שבהמשך הוא מתכוון להקים גן ילדים ובית ספר יסודי בעזרת ילדיו הבוגרים, כך יוכל לעזור ולספק השכלה לצעירים שבילדיו. עם יותר מ-90 נכדים, מוטון מספר כי השיטה היחידה שבה הוא יכול לעזור לילדיו היא לנהל רישום של כל צאצאיו בספר לידה מיוחד שהוא כותב. עם זאת, הוא מספר שהקושי העיקרי בחייו הוא להתנהל עם המרחק הרב. הוא מספר שנשותיו מפוזרות בכל רחבי המדינה, וחלקן אף מתגוררות במדינות שכנות כמו קונגו, רואנדה ובורונדי. "אני מקבל 10 שיחות ביום מנשותיי השונות. הן רוצות תשומת לב כמובן, אבל לצערי אני לא יכול להיות בכל מקום. למרות הקושי, ולמרות שבקרוב אחגוג 70, אין לי בעיה להמשיך ולהביא ילדים זאת בעיקר עקב אורח החיים הבריא שלי - אני לא מעשן ולא שותה, וכוחי עוד במותניי".