עד עכשיו דווין 'דה רוק' ג'ונסון היה סמל להצלחה ואהבה בכל מקום בשנה האחרונה. לאן שהוא לא הולך יש עדר מעריצים ענק שנמצא מאחוריו, הוא הוכתר כבר כהשחקן שהרוויח הכי הרבה בשנה האחרונה ואפילו הגיעו למסקנה שיש לו סיכוי אמתי וגדול להיבחר לנשיא הבא של ארה"ב. אז ברור שאנחנו כבר מתחילים לא לסבול אותו ומחכים לרגע שהוא יפול קצת. לשמחתנו, הרגע הגיע.

בימים האחרונים הופץ ברשת טריילר חדש לסרט "ג'ומנג'י" בכיכובו של דה רוק, ולמעריצים של הסרט המקורי משנות ה-90 היה הרבה מה לומר על זה. אחד מהם הוא גולש בשם אולי גיבס, שהוא גם מעצב של המגזין "אמפייר".

אולי שם לב שבפוסטר של הסרט כתוב משפט ("ברוכים הבאים לג'ונגל") שכבר היה על פוסטר מסרט אחר, "The Rundown" , בו כיכב דה רוק בשנת 2003. הגולש פרסם תמונות של שני הפוסטרים בטוויטר שלו וכתב "למה הסרט החדש של ג'ומנג'י בכיכוב דה רוק נשמע כל כך מוכר?" יחד עם האימוג'י החושב שכולם חורשים עליו לאחרונה.


מה שאולי לא ציפה, הוא שדה רוק ייתקל בפוסט הזה ויחליט להגיב לו. "קודם תראה את הסרט ואז תערוך את ההשוואה. ולמען השם, תפסיק להשתמש באימוג'י הלא גברי הזה", כתב הכוכב.

אולי, כמו גולשים אחרים, תהה לפשר ההערה על חוסר הגבריות שבאימוג'י, ובתגובה לכך שלח לדה רוק את התשובה הכי מושלמת בעולם, שזכתה ליותר מאלף לייקים:

כן, הגולש הצליח למצוא תמונה מביכה של דה רוק עם אותה פוזה בדיוק כמו של האימוג'י. השחקן כמובן לקח את זה ברוח טובה וכתב לו "אני על הסט עכשיו והחרא הזה הוציא ממני צחוק גדול. תודה. מושלם. בפעם הבאה אלבש משהו שיש בו קצת יותר כחול". 


לפחות הוא יצא מההערה המטופשת הזו כמו גבר.