קונור מקגרגור שוב הצליח לעצבן את כולם עם תמונת אינסטגרם תמימה, והפעם זה אפילו בכלל לא היה באינסטגרם שלו. הבחור כנראה מוכשר יותר ממה שחשבנו.

מקגרגור צילם סלפי יחד עם זוגתו, די דבלין, שנמצאת בהיריון מתקדם. את התמונה העלתה די לאינסטגרם שלה עם הכיתוב "שומרת על הרגליים ההריוניות למעלה", ותוך דקות ספורות הפוסט הוצף בתגובות היסטריות מצד הגולשים. קולטים למה זה?

A post shared by Dee Devlin (@deedevlin1) on

לפי איך שזה נראה מהחלון בצד של די, השניים נראים כאילו שהם באמצע נסיעה. ולא רק שהרגליים שלה נמצאות על הדשבורד - וזה אומר שבמקרה של תאונה, כרית האוויר תיפתח בעוצמה על רגליה ותשבור אותן, אלא שהיא בכלל לא חגורה אפילו. בנוסף, אם השניים באמת באמצע נסיעה, אז הנהג - מקגרגור, לגמרי הסיט את תשומת ליבו מהכביש.

"האם היא מעולם לא ראתה מה קורה בתאונה בתנוחה הזאת? יש לה תינוק לחשוב עליו וכסף לא יחזיר אותה או את חיי התינוק שלה", כתבה אחת הגולשות. גולש זועם אחר כתב: "אני מקווה שזאת מכונית מטסלה שנוסעת בכוחות עצמה".

די קיבלה בסך הכל כ-600 תגובות לפוסט הזה, אבל זה התאזן עם 88,000 לייקים שהגיעו גם כן. וכל זה בפחות מ-24 שעות מאז שהיא פורסמה. המעריצים של מקגרגור מתעקשים שאי אפשר להבין מהתמונה אם הזוג נמצא בנסיעה או לא ושלכן צריך להפסיק להשתלח בהם, אבל הדרמה גוברת על הכל.

A post shared by Dee Devlin (@deedevlin1) on