זוג במיטה (צילום: istockphoto)
התירוץ המושלם | צילום: istockphoto

זה נשמע כמו בדיחה, אבל חוקרים באוניברסיטת הרווארד מצאו את הסיבה המושלמת להנאה מינית. אחד המוסדות המוערכים בעולם העניקו לגברי העולם סיבה נוספת להפיק את ההנאה המינית המרבית באופן יומיומי, כך שלמקרה שהרגשתם אשמים פה ושם על פורקן מלא, מעכשיו יש גם הצדקה מדעית.

מסתבר שאורגזמות קבועות יכולות להוריד את הסיכוי לסבול מסרטן הערמונית, כך לפי החוקרים באוניברסיטת הרווארד. המחקר החדש הוא המקיף ביותר עד כה, ומצאה שגברים בין הגילאים 40-49 שהגעו לשפיכה 21 או יותר פעמים בחודש הורידו את הסיכוי לסבול מסרטן הערמונית ב- 22 אחוזים, בהשוואה לגברים שהגיעו לפורקן רק 4 עד 7 פעמים בחודש.

אין תמונה
מביך אבל בריא

המחקר בדק קרוב ל - 32,000 גברים במשך 18 שנה, כשמתוכם 3,839 אובחנו כסובלים מסרטם הערמונית במהלך התקופה. הגברים נשאלו על כמות הפעמים שהגיעו לפורקן בגילאי 20-29 ו 40-49, כמו גם בשנת 1991, לפני תחילת המחקר. הממצאים הראו שככל שהגבר גמר יותר פעמים במהלך חייו, כך ירד הסיכוי לסרטן , לפי שלוש הנקודות השונות בזמן.

הסיבה לכך, כמו גם הגורמים לסרטן הערמונית, לא לחלוטין ברורה. חלק מהחוקרים גורסים כי השפיכה מוציאה כימיקלים מסוכנים הנוצרים בגוף, וסברה נוספת טוענת כי פליטת הזרע מאפשרת לתאים חדשים להתפתח ומונעת מתאים ישנים לפתח סיבוכים הכלולים לפהוך לסרטניים.

בכל מקרה, גברים - קיבלתם את התירוץ הכי טוב אי פעם לפעם הבאה שתופסים אתכם עם המכנסיים למטה מול הרפרטואר של לינדזי פלאס.