מגזין פלייבוי חוזר למקורות ומציג שער שקורץ בשובבות לסגנון הייחודי של שנות ה-60 המוקדמות. עורכי המגזין של גיליון מאי האחרון החליטו להחזיר לשער את דמות 'פמלין' המיתולוגית של הצלם לירוי ניימן, אשר עשתה את הופעת הבכורה של בגיליון מאי 63'.

קופר הפנר, העורך הראשי של המגזין ובנו של המייסד, בחר בדוגמנית נינה דניאל לככב עם שער הגיליון וזו כמובן הסכימה מיד. בריאיון לאתר האינטרנט Fox News, הדוגמנית תיארה את הבקשה להופיע על השער בתור "רגע סוראליסטי". "שאלתי אותו: 'אתה שואל באמת?' והוא ענה אמר לי 'ברור', עם פרצוף רציני לחלוטין", סיפרה דניאל, "אני פשוט לא הצלחתי לתפוס את זה".

A post shared by NINA DRAMA TheSAVAGEbunny (@ninamariedaniele) on

A post shared by NINA DRAMA TheSAVAGEbunny (@ninamariedaniele) on

זוהי לא הפעם הראשונה שדניאל מופיע על השער של פלייבוי. הדוגמנית הופיעה לראשונה בגיליון של חודש אפריל של השנה שעברה, הגיליון שבו הפנר החליט להחזיר את העירום למגזין אחרי הפסקה של שנתיים. מייסד המגזין ספג הרבה ביקורת לאורך השנים לגבי השימוש שלו בעירום נשי, אך אם תשאלו את דניאל המיניות שבאה לידי ביטוי במגזין מסמלת חופשיות והעצמה.

"אף אחד לא מכריח אותנו לדגמן בעירום, זאת בחירה מודעת שלנו", סיפרה הדוגמנית. "כאישה שחיה בתקופה הנוכחית, אני מרגישה שיש לי את מלוא הלגיטימציה להחליט מה נכון לגבי הגוף שלי. אני שמחה מאוד שנפלה בחלקי ההזדמנות לגלם את 'פמלין', דמות של אישה שחסינה מפני כל ההגבלות החברתיות שחלות על נשים. אנחנו צריכים להראות היום, יותר מתמיד, שנשים לא כפופות לשום מגבלה. ההומאז' הוא לא רק לדמות, אלא לאידיאל הנשי של יו הפנר".

נינה דניאל התייחסה בהמשך הריאיון גם לתנועה הפמיניסטית ואף טענה שהיא רלוונטית היום יותר מתמיד. "אני חושבת שכאישה זה קשה מאוד לא להיות פמיניסטית", אמרה דניאל, "פמיניזם הוא קריטי בימינו ואם אנחנו כחברה רוצים לחולל שינוי, אז כולנו צריכים להיות חלק מהתנועה".