לא ברור מה נסגר עם האהבה של דן בילזריין לפרסום רע, אבל לא נראה שהוא עומד להפסיק עם זה בקרוב. אפילו שבוע לא עבר מאז התקרית שבה הצטלם עם הדוגמנית סופיה בוורלי כשהיא רוכבת על צב גלאפגוס בן 100 שנה, וכבר הוא מצליח להרגיז את העוקבים עם תמונה חדשה.

לכבוד יום האישה, שצוין בשבוע שעבר, בילזריין העלה תמונה שלו עם חמש נשים בג'קוזי על יאכטה - חלקן בביקיני וחלקן עם פחות מזה. מלך האינסטגרם, כיאה למעמדו ובעיקר לחיבה שלו לאקטים שנויים במחלוקת, הניח על גבה של אחת הנשים מגש עם אוכל והחל לסעוד כך מעליה. "זה יום האישה הבינלאומי, תהיו אסירי תודה. הן טובות בשביל כל כך הרבה דברים!", הוסיף בכיתוב לתמונה הזו.

It's #internationalwomensday be thankful

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

התגובות הקשות נגד הפוסט המשפיל הזה לא איחרו לבוא. אלפי גולשים וגולשות כינו את בילזריין בכל שם אפשרי - מיזוגני, שוביניסט, אגואיסט, נרקיסיסט - וטרחו גם לצרף לא מעט קללות על חייו האישיים, סגנון החיים וגודל החבילה שלו.

הפוסט צבר עד כה כמעט 20,000 תגובות, שזה בערך פי 3 ויותר ממוצע התגובות שהוא מקבל לפוסטים אחרים ברשתות החברתיות. בילזריין כנראה כל כך נבהל ממה שקרה, שהוא החליט להוריד את החלק השני של הכיתוב. הגולשים, כצפוי, עדיין לא מרוצים מהשינוי, היות והתמונה המשפילה מהווה ניגוד ציני די ברור למה שהוא כתב עליה.

A post shared by Dan Bilzerian (@danbilzerian) on

אלפי אנשים דיווחו למנהלי הרשת החברתית על התמונה הזו כפוגענית, ואם בילזריין יחטוף עוד קצת אש - שהוא מצליח להביא על עצמו לגמרי לבד - הוא עוד עלול למצוא את עצמו מחוץ לחשבון האינסטגרם. מלך בלי ממלכה.