הודות לקידמה, לטכנולוגיה ולעובדה שלכל דבר יש קונים, אישה צעירה מאורגון מצליחה לקיים קריירה משגשגת ומשתלמת במיוחד על בסיס פשוט שדורש ממנה מינימום מאמץ. אולי רק כשיש לה מספר 2, אבל תכף נגיע לזה.

סיארה לינץ' בת ה-29 מכניסה משכורת של 6 ספרות מלהיות סוג של מלכת סאדו וירטואלית. דקה אחת של השפלות מצידה עולה לא פחות מ-10 דולר, וזה השירות הכי זול שהיא מציעה. מה שמיוחד בה באמת, הוא שהיא לא רק מדברת באופן משפיל ללקוחות, אלא שהיא גם מוכרת להם דברים דוחים במיוחד. אבל תכף נגיע לזה.

When your filming clips but your house is fucking cold.

A photo posted by Ceara Lynch (@cearalynch) on


כשהצעירה האמריקאית הייתה בת 17, גבר מבוגר פנה אליה דרך האינטרנט והציע לשלם לה 250 דולר תמורת השתן שלה. היא מצידה הסכימה, נזכרה לשמחתה שאין לה שום גבולות והבינה שהיא יכולה לעשות הרבה כסף מהנישה הזאת. "בימינו, בזכות הטכנולוגיה, כל מה שאישה צריכה הוא מחשב ומצלמת רשת כדי לקבל שליטה על החיים שלה ועל הכסף שלה", אמרה.

סיארה מציעה מגוון שירותים, כמו צילומים שבהם היא משפילה גברים וצואה פרי בטנה למכירה - שעולה 4,000 דולר, למקרה שתהיתם (לא שופטים אף אחד, אבל אנחנו די מקווים שלא תהיתם). היא הצליחה למכור את הצואה שלה כבר שלוש פעמים, מה ש*שלשל* לכיסה 12,000 דולר בקלות. "כל דבר דוחה שיכולתי לקצור מהגוף שלי, הצלחתי למכור", אמרה בגאווה ולא הגזימה בתיאור: היא מוכרת גם את השתן שלה, את האשפה מחדרי השירותים, את התחתונים שלה וחתיכות שיער. 

Boom

A photo posted by Ceara Lynch (@cearalynch) on


השוס האמיתי שממנו היא מרוויחה הוא שליטה פיננסית. במקרה הזה גברים משלמים לה כדי - תחזיקו חזק - שתתחזה לדמות שסוחטת מהם כסף וגורמת להם לתת לה את פרטי החשבון וכרטיסי האשראי שלהם. והודות לאינטרנט, היא לא צריכה לפגוש אף אחד מהאנשים האלה פנים מול פנים. רק לקחת מהם את הכסף וליהנות ממנו.

ההכנסות מהעבודה הביזארית הזאת כיסו לסיארה את כל חובות הלימודים והיא גם הצליחה לטייל מסביב לעולם ולקנות שני בתים ומכונית. ממש לא רע בשביל מישהי שעוד לא חגגה 30. ההורים שלה, אגב, לגמרי מסכימים עם הבחירה שלהת. כשהם הבינו שאין סיכוי שהיא מכניסה את כל הכסף הזה ממלצרות, היא נאלצה לספר להם את האמת ואבא שלה פשוט אמר שזה בסדר ושהיא סוג של גאון.

A photo posted by Ceara Lynch (@cearalynch) on