לפני שנה כמעט, פלויד מייוות'ר הפתיע את כולם כאשר הכריז - בצעד שנוי במחלוקת - שהוא מתכוון להשקיע הרבה כסף בפתיחת מועדון חשפנות חדש בלאס וגאס.

אומנם המתאגרף לשעבר ידוע באהבה שלו לבילויים במועדוני חשפנות ובאירוח חשפניות בביתו, אבל העובדה שהוא התכוון להקים עסק כזה בעצמו הצליחה להרגיז הרבה מהמעריצים שלו. השם שהוא בחר למקום - Girl Collection (אוסף בנות), לא עזר לתדמית.

בחודשים שעברו מאז, מייוות'ר הזכיר מדי פעם לעוקבים על ה'פרויקט' המתקרב שלו, כאשר לפני חודש הכריז חגיגית על הפתיחה הרשמית של המועדון. כלומר, מבחינתו זה היה חגיגי, אבל מבחינת כל השאר - ממש לא.

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

  

בשעות האחרונות מייוות'ר העלה לא פחות משישה פוסטים באינסטגרם של תמונות פוסטר שמקדמות את המועדון, והעוקבים לא אוהבים את זה בכלל. "הפוסטים המטומטמים שלך על המועדון המטומטם שלך עלו לך בעוקב", כתב אחד המעריצים. "לך לעזאזל עם הבחורות שלך פלויד", כתב אחר. ועוד מאות עוקבים פשוט כתבו לו "unfollow".

פתיחת המועדון, שנעשתה בצמוד להכרזה הדרמטית על קרב האגרוף מול קונור מקגרגור שיתקיים בקיץ הקרוב, גרם לו לאבד כבר אלפי עוקבים באינסטגרם. הרבה מהם ממש בשעות האחרונות. רק כדי להכניס לפרופורציה - אם כל פוסט רגיל שלו מקבל מאות עלפי עוקבים עד מיליונים בודדים, אז הפוסטים על מועדון החשפנות מקבלים בממוצע כ-5,000 לייקים. אבל הנה מה שבאמת מעניין - כעס הגולשים לא נובע לא רק בגלל הרעיון עצמו של הקמת המועדון.

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

הרבה עוקבים בכלל התעצבנו על מייוות'ר בגלל - שימו לב - שהתעריף שהוא גובה על כניסה בימים שמופיעות נשים לבנות שונה מבימים שיש נשים שחורות. כלומר, לא באמת. אבל ככה זה נראה בפוסטרים. בכל יום שמופיעה תמונה של בחורה לבנה, תעריף הכניסה הוא 50 דולר, ובימים שבהם מופיעה תמונה של אישה שחורה, התעריף הוא 20 דולר. ולפי תגובות הגולשים - אם יש דבר יותר חמור מלהיות כזה דוש שטחי, זה לקנח הכל בגזענות.

A post shared by Floyd Mayweather (@floydmayweather) on

 

לאור ההתפתחות האחרונה הזו, נראה שהרבה מהעוקבים שלו מעדיפים לעבור למחנה של מקגרגור, האויב מספר אחת של מייוות'ר בימים אלה, ולו רק כדי להתריס ולתמוך בלוחם שנמצא עם אותה בחורה כבר שנים - עוד כשהיה עני חסר כל.

 

A post shared by Conor McGregor Official (@thenotoriousmma) on